انواع مبلمان در اتاق های مختلف منزل

خانه ای را بدون مبلمان تصور کنید که چگونه به نظر می رسد. فقط شبیه یک خانه خالی است که هیچ کس در آن زندگی نمی کند. بنابراین، یکی از دارایی هایی که خانه فرد را کامل می کند مبلمان است. آنها اجزای ضروری هر خانه و در عوض مهمترین بخش طراحی یک فضای داخلی هستند. مبلمان دلیل تغییر ظاهر خانه و عملکرد آن است. هر اتاق از خانه به انواع مختلفی از مبلمان نیاز دارد.

انواع مبلمان منزل
1. مبل
2. صندلی
3. میز ناهار خوری
4. جدول مطالعه
5. کابینت آشپزخانه

مبل الینا

انواع مبلمان منزل
1. مبل
«مبل» با نام‌های مختلفی مانند کاناپه، داونپورت یا نیمکت نیز خوانده می‌شود. به طور معمول، مبل یک تکه مبلمان طویل است که حداقل 70 اینچ طول دارد که در اتاق نشیمن یا اتاق خانواده استفاده می شود.

مبل ها عموماً بازوها و پشتی برافراشته دارند. گاهی اوقات نیز در مواقعی که فضای خاصی برای خواب وجود ندارد و یا در صورت کمبود تخت در خانه، تخت‌های توکار می‌سازند. اندازه مبلمان مبل با توجه به نیاز خانه متفاوت است.

این مبل راحتی طوسی سفید مرکز تجمع خانوادگی است. همه اعضای خانواده با هم روی مبل ها می نشینند. آنها مکانی آرامش بخش در پایان یک روز سخت در حال نبرد و خیره شدن به سقف هستند. مبل یکی از وسایل خانه است که همه در آن راحت می نشینند و تلویزیون تماشا می کنند. این یکی از انواع مبلمان مهم در خانه است.

2. صندلی
این یک مبلمان اساسی در هر خانه است. صندلی به طور کلی دارای دو تکه از مواد بادوام است که به عنوان پشتی و نشیمنگاه با زاویه 90 درجه یا کمی بیشتر به یکدیگر متصل می‌شوند، معمولاً 4 گوشه صندلی با چهار پایه ثابت یا پشتیبانی می‌شود.

پایه‌های صندلی معمولاً به اندازه‌ای بالا نگه داشته می‌شوند که ران‌ها و زانوهای فرد نشسته زاویه 90 درجه یا کمتر تشکیل دهند. صندلی یکی از تنها وسایل خانه است که در اتاق های مختلف خانه و همچنین بیرون از خانه مانند اتاق نشیمن، غذاخوری، مدرسه و ادارات استفاده می شود. صندلی ها از مواد مختلفی مانند چوب، فلز یا مواد مصنوعی ساخته می شوند و صندلی به تنهایی یا کل صندلی ممکن است در رنگ ها و پارچه های مختلف روکش یا روکش شده باشد.

در زندگی روزمره ما زمان زیادی را در حالت نشسته می گذرانیم تا حالت خواب. بنابراین، صندلی ها مهمترین و ضروری ترین جزء مبل چوب گردو هر خانه ای هستند.

3. میز ناهار خوری
میز مبلمانی است که رویه آن صاف است و روی چهار پایه قرار می گیرد و به عنوان سطحی برای کار کردن، غذا خوردن یا قرار دادن اشیا روی آن استفاده می شود. میز ناهارخوری یکی از پرطرفدارترین انواع میز است که برای افراد نشسته برای صرف غذا استفاده می شود.

به طور کلی در اتاق غذاخوری قرار دارد. منطقه ای برای غذا خوردن فراهم کرد که همه خانواده ها بتوانند در آن بنشینند و از یک وعده غذایی لذت ببرند. همچنین برای قرار دادن مقداری میوه و گلدان روی آن برای زیباتر شدن ظاهر و محیط خانه استفاده می شود.

4. جدول مطالعه
میز مطالعه بخش بسیار مهمی از مبلمان اداری ژاویز خانه است که برای مطالعه یا نوشتن استفاده می شود. اندازه هر مطالعه بستگی به نیاز افراد یا مساحت اتاق دارد، می‌تواند میز مطالعه L شکل بزرگ یا مستطیل یا L شکل باشد. معمولاً دارای فضاهای ذخیره سازی است که می توانید کتاب های یادداشت ها و کتاب های مهم خود را برای مطالعه نگهداری کنید.

مبل یشیم

خرید مبل

در واقع، میزهای مطالعه برای هر خانه ای که بچه های بالای 5 یا 6 سال دارند ضروری است. در نهایت، بچه ها یا آقایان، همه باید از میز مطالعه استفاده کنند و اساساً محدودیت سنی وجود ندارد. بسیاری از مردم عادت به خواندن یا نوشتن یا انجام کارهای اداری در خانه دارند، اغلب میزهای مطالعه را در اتاق اداری، کتابخانه یا حتی اتاق خواب خود دارند.

5. کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه مبلمان ضروری است که در بسیاری از آشپزخانه ها برای نگهداری مواد غذایی، تجهیزات آشپزی و اغلب ظروف نقره و ظروف برای سرویس میز ساخته می شود. اغلب لوازم خانگی مانند یخچال، ماشین ظرفشویی و فر اغلب در کابینت آشپزخانه ادغام می شوند که افراد با قیمت مبل راحتی 8 نفره ارزان خانه خود را زیبا می کنند. طرح ها و گزینه های مختلفی برای کابینت آشپزخانه وجود دارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما