تولیدکنندگان انواع مبل کلاسیک

مبل کلاسیک، از محصولات زیبا و به روزی است که محبوبیت بالایی را در بین خانواده های ایرانی پیدا کرده است. مبل کلاسیک را می توان محصولی تلفیق شده از مبلمان راحتی و مبلمان سلطنتی دانست. نمای ظاهری مبل کلاسیک بیشتر همانند مبلمان سلطنتی می باشد و نمای چوب در ظاهر مبل کلاسیک یک عنصر اساسی می باشد.

 

تولیدکنندگان انواع مبل کلاسیک

آنچه باید درباره مبل مکانیزم دار بدانید

آنچه باید درباره مبل مکانیزم دار بدانید مبل کلاسیک شیک از دوست داشتنی های با اصالت است که می تواند نما و ظاهر خانه را بسیار تغییر دهد و به حالتی اشرافی نزدیک کند. بسیای از اوقات فکر می کنیم که مبل کلاسیک تنها دارای یک مدل و حالت است اما در واقع چنین نیست دارای چندین مدل است که با توجه به همان منطقه دچار تغییراتی نیز شده است. اصالت این مبل اروپایی است اما برای خاورمیانه و حتی ایران نیز نوع و مدل طراحی آن تغییر یافته و به حالتی که برای ما قابل استفاده تر است تبدیل شده است.

میزهای ناهار خوری نیز مانند هر وسیله دیگری در خانه دارای سبک و تم هستند. از جمله اینکه سبک آن ها می تواند به صورت کلاسیک باشد و یا مدرن و فانتزی. سبک مدرن در حال حاضر طرفداران بسیاری دادر. اما برای انتخاب طرح و مدل آن باید دقت نمود که به صورت زیبا و مطابق با خانه آن را انتخاب نمایید تا فضای کافی برای حرکت داشته باشیم. همچنین رنگ های انتخابی نیز موضوع دیگری هستند که بسیار مهم است زیرا قرار است این میز چندین سال در خانه بماند و استفاده شود.

راهنمای خرید انواع مبل کلاسیک

مبلمان کلاسیک اغلب برگرفته از تاریخ و سنت یک کشور است و به این دلیل است که شکوه و جلوه خاصی را به نمایش می‌گذارد و اغلب با یک هویتی شناخته می‌شود. مطمئناً برخی شباهت‌ها در انواع مبلمان کلاسیک آن‌ها را در یک دسته قرار داده است. انواع مبلمان کلاسیک اغلب دارای نقش و نگارهای خاصی هستند که با دست طراحی‌شده‌اند. یکی از ویژگی‌های رایج در انواع مبلمان کلاسیک این است که دسته‌ها و پایه‌های مبل از چوب ساخته ‌شده و سپس روی این چوب‌ها کار می‌شود تا ظاهری خاص و اشرافی به خود بگیرد و با مبلمان راحتی در یک دسته قرار نگیرد.

دسته و پایه‌ی برخی از انواع مبلمان کلاسیک با منبت‌کاری‌های ظریف تزیین می‌شوند که مبلمان راحتی چنین ویژگی ندارند. برای اینکه به مبلمان ظاهری اشرافی‌تر داده شود گاهی اوقات دسته‌ها و پایه‌های آن طلاکوبی می‌شود. سبک کلاسیک بروی خطوط و منحنی‌های کارشده روی مبل تأکید زیادی دارد و وجود همین ریزه‌کاری‌ها و پیچیدگی‌ها آن را به سبکی متفاوت در تمام جوامع و عصرها تبدیل کرده است.

درواقع برخی از انواع مبلمان کلاسیک ممکن است به‌عنوان مبلمان عتیقه شناخته شوند. یک مبل کلاسیک با یک آباژور، آینه و ساعت و یک نیمکت کلاسیک ست می‌شود و نمایی منحصر به ‌فرد و متفاوت در خانه ایجاد خواهد کرد.

چند نمونه از محبوب‌ترین مدل‌های مبلمان کلاسیک در زیر ارائه‌شده است:

مبل کلاسیک مصری: این مدل از مبل کلاسیک اغلب از پارچه‌های مخمل ساده روکش شده و کوسن‌هایی با پارچه‌های طرح دار روی آن قرار می‌گیرد که آسایش مبلمان راحتی را فراهم می‌کند. دسته‌های این مدل ترکیبی از چوب و پارچه است که همانند صندلی پادشاهان ظاهری سلطنتی دارد. چوب به کار رفته در این مدل از مبل کلاسیک اغلب با طرح و نقش‌های ویژه‌ای منبت‌کاری شده و گاهی طلاکاری می‌شود.

مبل فرانسوی: همانند انواع مبلمان کلاسیک، این مدل نیز ظاهری بزرگ و اشرافی دارد که برای خانه‌هایی با فضای بزرگ بسیار مناسب خواهد بود. دسته‌ها و پایه‌های طلایی‌رنگ و منبت‌کاری شده بر ابهت آن افزوده است. در برخی از ست‌های این مدل از سبک کلاسیک، پا مبلی‌های نیمکتی شکلی وجود دارد که می‌توان بعد از کار روزانه مانند مبلمان راحتی روی آن دراز کشید و خستگی را از تن به درکرد.

مبلمان کلاسیک لهستانی: یکی از پرطرفدارترین مبلمان سبک کلاسیک، مبلمان کلاسیک لهستانی است که با ظاهر جمع‌وجور خود برای خانه‌هایی با فضای کوچک بسیار مناسب است. پارچه‌های طرح دار در کنار چوب ساده و منحنی شده ظاهری خاص و منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند که افرادی با سلیقه‌های خاص را مجذوب خود خواهد کرد.

مبل کلاسیک راحتی: برخی از انواع مبلمان راحتی به شکل کلاسیک طراحی می‌شوند تا افرادی که در کنار ظاهری سلطنتی به فکر راحتی مبلمان هستند گزینه‌ای برای انتخاب داشته باشند.

معرفی جامع شیک ترین مبل های کلاسیک

معرفی جامع شیک ترین مبل های کلاسیک انواع مبل کلاسیک و مبل جهیزیه:

مبل کلاسیک یکی از اصل ترین سبک میان مبل ها می باشد. این مبل ها ظاهری اشرافی و سلطنتی دارند و می توانند دکوراسیون خانه شما را بسیار شیک و خاص نشان دهند. این سبک با اینکه در سال های بسیاری مورد استفاده قرار گرفته اما باز هم قدیمی نشده و بسیار محبوب می باشد. مبل کلاسیک با بدنه چوبی است که بر روی آن مبت کاری انجام می شود از این رو باید از چوب های بسیار مرغوب در ساخت آن استفاده شود.

به همین دلیل هم سنگین است و هم بسیار گران قیمت. خرید تخت خواب دو نفره جدید مبل های کلاسیک به ‌صورت معمول دارای نقش و نگار خاصی بوده که با دست طراحی شده‌اند. یکی از ویژگی ‌های مهمی که در مبل کلاسیک وجود دارد این است که دسته و پایه ‌های مبل از چوب ساخته شده و روی چوب ‌ها با طرح‌ های جالبی کار شده‌است و ظاهری خاص و اشرافی به خود دارد.

همین امر باعث تفاوت آن به نسبت مبل‌ های راحتی می باشد. استفاده از طرح های مختلف بر روی مبل‌ کلاسیک مدرن به‌ صورت منبت‌کاری باعث شده ‌است تا ویژگی‌های ظریفی به آن اضافه شود. برای این‌که به مبلمان، ظاهری اشرافی تر داده شود گاهی اوقات دسته ها و پایه ‌های آن طلاکوبی می‌شود. منبت کاری های این مبل کلاسیک مدرن دارای ریزه کاری ها و جزییات بسیار می باشد که می تواند کار را زیباتر و حرفه ای تر نشان دهد.

این سبک مبل اصالتا اروپایی است اما در خاورمیانه و مدیترانه بسیار رواج پیدا کرد و در خانه ها نفوذ نمود. می توان برای تکمیل دکوراسیون به سبک کلاسیک از آینه و آباژور و مجسمه های فلزی و برنزی نیز استفاده نمود. البته مبل کلاسیک دارای انواع مختلفی می باشد که شامل: مبل کلاسیک مصری مدل کلاسیک مصری به این صورت است که با پارچه ‌های مخمل ساده روکش می شوند و از کوسن های طرح دار نیز بر روی آن استفاده می شود.

دسته های این مبل ساخته شده از ترکیب چوب و پارچه هستند که حالتی سلطنتی دارند. چوب های حالتی منبت کاری شده دارند و همچنین طلاکاری بسیاری نیز در این سبک استفاده می شود. مبلمان کلاسیک فرانسوی مبلمان کلاسیک فرانسوی هم ظاهری بزرگ و اشرافی دارد که برای خانه هایی با متراژ بسیار زیاد مناسب است. پایه های مبل طلاکاری و منبت کاری شده هستند. همچنین یکسری مبل های نیمکتی در این سبک وجود دارد که می تواندب رای استراحت کردن عالی باشد.

مبل کلاسیک چوبی لهستانی مبلمان کلاسیک لهستانی بدون شک از پرطرفدارترین مدل مبل های کلاسیک می باشد. این مبل دارای ظاهری جمع و جور است که برای خانه های کوچک نیز مناسب می باشد. معمولا از پارچه های ساده در این مبل استفاده می شود و چوب های به کار رفته در آن دارای منحنی نیز می باشند. مبل کلاسیک راحتی مبل های راحتی هم دارای دسته ای هستند که به شکل کلاسیک می باشند.

از حالت سلطنتی و اشرافی به دور هستند و بیشتر حالتی ساده و راحت دارند. میز ناهار خوری مدرن میز ناهار خوری مدرن یکی از جدیدترین انواع میز می باشد که می تواند تنها از چوب ساخته شده باشد و یا اینکه ترکیبی از چوب و شیشه باشد.

در این سبک به جای رنگ خود چوب بیشتر رنگ های سفید دیده می شود که بتوان آن را با سایر لوازم این دکوراسیون هماهنگ نمود. اما اینکه بهتر است چه شکلی داشته باشد و چه مدلی باشد مسئله مهمی است که در ادامه در مورد آن اطلاعات بیشتر در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مدل قرار دادن میزناهارخوری میز ناهار خوری گرد بیشتر برای اتاق های کوچک کاربرد دارد که چندان فضای زیادی را اشغال نکنند. همچنین صندلی ها نیز داخل آن قرار بگیرد. این موضوع نیز مهم است که اگر قطر میز زیاد باشد می توان تعداد بیشتری از صندلی را در کنار آن جای دارد حتی بیشتر از حد مجازی که هست به طور مثال اگر ۶ نفره باشد شاید بتوان حتی تا ۹ نفر نیز صندلی در کنار آن قرار داد.

رنگ های مناسب انتخاب نمایید بهتر است رنگ های کلاسیک را برای میز خود انتخاب نمیاید تا خیلی زود از حالت ترند بودن خارج نشوند و بتوانید برای چندین سال از آن استفاده نمایید.مثل مبل کلاسیک طوسی صورتی اگر طرفدار رنگ های شاد هستید و دکوراسیون شما نیز رنگ شادی دارد می توانید از رنگ های قرمز و سبز و آبی استفده نمایید. اما می توانید از رنگ سفید و مشکی نیز استفاده نمایید تا هم همیشه ترند باشد و هم اینکه بتوانید به سادگی آن را با هر رنگ دیگری در خانه ست نمایید. خرید سرویس خواب نوزاد هم بسیار مهم است.

همه چیز درباره مبل ال

سبک کلاسیک یکی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین سبک‌های شناخته ‌شده در مبلمان است که در کنار ظاهر سلطنتی و اشرافی خود همانند انواع مبلمان راحتی حس آرامش را انتقال می‌دهد. در طراحی انواع مبلمان کلاسیک اصالت و سنت‌ها دخیل بوده و با پایبندی به این موارد است که این مدل از مبلمان می‌توانند با زندگی‌های امروزی هماهنگ شوند.

این نوع از سبک مبلمان با گذشت زمان از مد نیفتاده و برای همیشه ماندگار است به این دلیل است که هنوز هم در خانه‌های ایرانی مثل گذشته می‌درخشد. مبلمانی که به سبک کلاسیک طراحی می‌شوند اغلب ظاهری اشرافی و سلطنتی دارند و با سلیقه‌های افراد خاصی متناسب خواهند بود. این سبک از مبلمان تلفیقی از مبلمان راحتی و استیل است که طراحی چوب، جنس و طرح پارچه‌ی آن را می‌توان متناسب با سلیقه مشتری تغییر داد.

چوب به کار رفته در انواع مبلمان کلاسیک و مبل ال از چوب درخت راش، گردو و یا افرا انتخاب می‌شود که علاوه بر زیبایی، کیفیت بسیار بالایی دارند. تنها نکته برای استفاده از این چوب‌ها این است که باید به روش درستی خشک شوند تا در طول زمان دچار تغییر رنگ و یا ترک‌خوردگی نشوند.

فروش برترین انواع مبل کلاسیک

فروش برترین انواع مبل کلاسیک درگذشته اتاق‌های خانه با فرش و پشتی‌های دست‌بافت چیدمان می‌شد. اما امروزه دیدن این خانه‌ها فقط حس نوستالژی را در ما زنده خواهد کرد. زیرا با تغییر سبک زندگی‌ها تمامی جنبه‌های زندگی تحت تأثیر این تغییرات قرارگرفته. تا جایی که دیگر نمی‌توانیم خانه‌ای بدون مبلمان را در ذهن خود تصور کنیم. اگر امروز وارد خانه‌ای شویم که مبلمانی در آن نباشد و مجبور باشیم به شیوه‌ی گذشته روی زمین بنشینیم شاید برایمان عذاب‌آور باشد.

این روزها انواع مبلمان مدرن و مبلمان کلاسیک و مبلمان راحتی جزو جداناپذیر دکوراسیون هستند. امروزه مبلمان به یکی از اصلی‌ترین اجزای دکوراسیون خانه تبدیل‌شده که تأثیر زیادی در طراحی و زیبایی خانه خواهد داشت. وقتی صحبت از مبلمان می‌شود منظور مجموعه‌ای است که به‌عنوان مهم‌ترین وسایل خانه برای نشستن به کار می‌رود.

همچنین در کنار این کاربرد نمی‌توان نقش آن را در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل نادیده گرفت. بنابراین انتخاب طرح و مدل مناسب در میان انواع مبلمان راحتی کلاسیک، مدرن و یا استیل به دقت ویژه‌ای نیاز دارد، چرا که در صورت انتخاب نا مناسب بسیاری از زیبایی‌های منزل ما دیده نخواهد شد. مبلمان نقش مهمی در راحتی، زیبایی‌شناسی و قابلیت‌های فضاهای زندگی ما ایفا می‌کنند. بنابراین لازم است که هریک را به‌خوبی بشناسیم تا بتوانیم با توجه به فضای زندگی خود و سبک چیدمان منزلمان انتخاب درستی از مدل‌های موجود در بازار داشته باشیم.

انواع مبلمان کلاسیک و مدرن و یا انواع مبلمان راحتی و استیل در مجموعه‌های کامل و نیم ست طراحی می‌شوند تا افراد بتوانند متناسب با سبک و طراحی داخلی خانه‌هایشان، مدل مورد علاقه و همین‌طور موردنیازشان را انتخاب کنند. زمان انتخاب مبلمان علاوه بر در نظر گرفتن مدل آن باید در مورد جنس اجزای آن نیز دقت لازم را به خرج داد. جنس پارچه یا چوب به کار رفته در مبلمان تأثیر زیادی در راحتی و همین‌طور زیبایی و البته قیمت مبلمان دارد.

یک مبلمان ساخته ‌شده با چوب و پارچه باکیفیت، از ماندگاری بیشتری برخوردار است و بدون اینکه تغییری در ساختار و راحتی آن اتفاق بیافتد می‌تواند سال‌ها مورداستفاده قرار گیرد. باید توجه داشت که قیمت مبلمان منزل با توجه به مدل‌هایشان و همینطور جنس مواد به کار رفته در آن متفاوت است.

پخش عمده انواع مبل کلاسیک

مبل کلاسیک طرح ایتالیایی دارای تعداد نشیمن ۷ نفره می باشد و از نظر نشیمن و شیوه رویه کوبی، تفاوت چندانی با مبل راحتی ندارد. یک مبل کلاسیک علاوه بر ظاهری زیبا باید از متریال درجه یک و مواد اولیه مرغوبی برخوردار باشد. از این رو شرکت رویال مبل در طراحی و تولید مبلمان کلاسیک از آخرین فناوری ها و استاندارد های جهانی استفاده می کند. تمامی محصولات تولید شده دارای ۳ سال ضمانت کیفیت می باشند.

شما همچنین می توانید از خدمات جانبی پس از فروش از قبیل تعمیرات، تغییر رویه پارچه و چرم مبل ، تغییر رنگ چوب و … به مدت ۱۰ سال پس از خرید محصول بهره مند شوید. مبلمان کلاسیک تولید شده از نظر طراحی و شکل ظاهری در انواع طرح های ساده و کم منبت موجود هستند و شما می توانید طرح مبل کلاسیک منزل تان را بر اساس دکوراسیون و محل قرار گرفتن مبل ها در منزل انتخاب کنید انواع مبل کلاسیک موجود : جهت مشاهده تصاویر بیشتر و توضیحات کامل هر محصول بر روی تصویر آن کلیک کنید.

تولیدکنندگان ایرانی مبل کلاسیک

تولیدکنندگان ایرانی مبل کلاسیک مبلمان کلاسیک”، یکی از مهمترین اجزای هر خانه است. مبلمان در انواع مختلفی تولید می شود و تاثیر قابل توجه ای در مدل دکوراسیون خانه و ظاهر آن دارد. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید خانه ای با دکوراسیون زیبا همراه با مبلمانی شیک داشته باشید . بهتر است در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با ایده های جذاب پیشنهادی ما را برای مدل های شیک مبلمان کلاسیک ویژه ۲۰۲۱ مشاهده کنید.

کارکرد اصلی مبلمان کلاسیک استفاده در اتاق پذیرایی می باشد و بیش از هرچیز زیبایی در ساخت این نوع مبلمان مهم است. ابر یا فوم به کار رفته در قسمت نشیمن مبلمان کلاسیک از انعطاف پذیری قابل قبولی برخوردار می باشد. معمولاً ارتفاع نشیمن گاه در مبلمان کلاسیک از دیگر مبل ها بلند تر است.

مبل های کلاسیک اصولا در بازار به رنگ سفید صدفی – طلایی – در بعضی موارد با ورق طلا نیز تولید می شود. عامل مهم در زیبایی مبل کلاسیک پارچه و رنگ است .پارچه مبل که بستگی به سلیقه شما دارد ، اما رنگ چوب مبلمان بستگی به استاد کار دارد هر چه این کار با دقت بیشتری انجام شود هزینه بالاتری نیز دارد.

طرح ها و منبت کاری های کار شده روی مبل کلاسیک بیشتر و ظریف تر باشند قیمت بالاتر خواهد بود. چیزی که تاج و پایه های منبت کاری شده و زیبای مبل کلاسیک را تکمیل می کند تشکچه ها و پارچه های روکش جذابی است که برای ساخت این مبل ها به کار می رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما