راهنمای انواع مبلمان منزل

انواع مختلف مبلمان

اگر با یک خانه خالی یا یک بازسازی بزرگ روبرو هستید، انتخاب های بزرگی دارید. قبل از اینکه تصمیم بگیرید چگونه خانه خود را پر کنید، با گزینه هایی که دارید آشنا شوید – انواع مبلمان و نام قطعات مبلمان – تا به شما کمک کند بهترین تصمیم را برای تزئین اتاق خود بگیرید.

بیایید اتاق به اتاق آنها را تجزیه کنیم:

مبل ال فلورا

مبلمان اتاق نشیمن

این نقطه کانونی خانه شماست. نقطه تجمع نهایی بنابراین، فشار برای ایجاد فضایی عملی و در عین حال زیبا، راحت و در عین حال دلپذیر است. حتماً به خاطر داشته باشید که نه تنها فضا را با مبل طوسی کرم راحتی کافی برای میزبانی از جمعیت پر کنید، بلکه فضای کافی را برای مهمانان فراهم کنید تا به راحتی در فضا مانور دهند.

البته، اتاق نشیمن شما به فضاهایی برای قرار دادن تلویزیون، سینی سرو یا دکور نیاز دارد. برخی از انواع میز و قفسه عبارتند از:

میز های قهوه
جداول انتهایی
نیمکت
جداول تاکیدی
سینه های لهجه
قفسه کتاب و قفسه باز
Credenzas و کنسول
مبلمان اتاق ناهار خوری
البته، این همان اتاقی است که میزبان جشن های بزرگ شما خواهد بود: شام روز شکرگزاری، فوت شمع تولد، صبحانه های یکشنبه. اما اتاق ناهار خوری صحنه برخی از لحظات آرام شما را نیز تنظیم می کند: یک شام دو نفره در شب، شب بازی با بچه ها، قهوه صبح به تنهایی. قطعات را برای همه این لحظات، بزرگ و کوچک، با مبلمان مناسب اتاق غذاخوری انتخاب کنید:

میز ناهارخوری: گرد، مستطیل و مربع
صندلی بازو: چوبی و روکش شده
صندلی های جانبی: چوبی و روکش شده
چهارپایه بار و پیشخوان
بوفه ها
میزهای کنسول

اتاق خواب بیش از هر اتاق دیگری امکان خلاقیت در طراحی را دارد. به هر حال، این یکی را می توان فقط با در نظر گرفتن سلیقه شما و شریک زندگیتان مبله کرد ولی بهتر است از مبل چوب گردو استفاده کرد. برای شروع، با قطعات کلیدی شروع کنید:

تخت: چوب و روکش
تخته سر
میزهای خواب
کمد
صندوقچه و اسلحه
آینه
تشک
نیمکت
مبلمان اداری
چه از این دفتر کار تمام وقت داشته باشید و چه از آن برای پیگیری کارهای بعد از ساعت کاری استفاده می کنید، داشتن فضایی که به شما امکان می دهد احساس سازماندهی، بهره وری و راحتی داشته باشید بسیار مهم است. لوازم ضروری مبلمان اداری خود را خریداری کنید:

میز
کابینت های انباری
قفسه های کتاب
تخت خواب بلا

مبل راحتی لاریسا | آف دکور

خرید مبل

در مبلمان باست انواع مبلمان را خریداری کنید
چه در حال خرید قطعات بزرگ و چه جزئیات کوچک باشید، کارشناسان طراحی ما می توانند به شما کمک کنند تا همه چیز را کنار هم قرار دهید. برای مشاوره در مورد ایجاد فضاهای عالی در خانه خود، یک مشاوره رایگان طراحی رزرو کنید یا یک چت تلفنی با یک مشاور طراحی برنامه ریزی کنید.

مبل راحتی لاریسا | آف دکور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما