شرکت صادراتی مبل سلطنتی

چیدمان مبل سلطنتی در پذیرایی چیدمان مبل سلطنتی در پذیرایی هایی با تناسب های مستطیل یا مربع شکل هم از همین قوانین پیروی می کنند. منتها برای چیدمان مبل سلطنتی در پذیرایی بزرگ طبیعتا دستتان بازتر است و می توانید چینش های مختلف را امتحان کنید تا به ترکیب ایده آل خود برسید.

شرکت صادراتی مبل سلطنتی

یک مبل استاندارد چه ویژگی دارد؟

یک مبل استاندارد چه ویژگی دارد؟ مبل سلطنتی جلوه ای خاص در دکوراسیون داخلی این نوع مبلمان معمولا انتخاب افرادی است که علاقه مند به زندگی سلطنتی و اشرافی هستند. چنین افرادی مسلما دکوراسیون داخلی خانه شان هم حاوی این پیام خواهد بود. به هر روی هر کسی سلیقه خاص خودش را دارد. نکته ای که به طور کلی در انتخاب مبلمان باید رعایت کنید این است که همیشه صرف نظر از مد و هر آن چیزی که همه می خرند تصمیم بگیرید.

اگر روزی همه مردم مبل مدرن خریدند دلیل نمی شود انتخاب ما هم همین باشد در حالی که دکوراسیون داخلی خانه به سبک سلطنتی و یا سنتی چیده شده است. پس پیش از انتخاب حتما به اصول اولیه چیدمان منزل تان دقت کنید و مطابق با سلیقه شخصی خودتان انتخاب کنید.

چرا مبل سلطنتی بسیار محبوب است؟

مبل سلطنتی سفید را بیشتر ما از دوران کودکی به یاد داریم. وقتی که سالن پذیرایی بیشتر خانه ها و سالن ها و ناهارخوری های بزرگشان، با این مبل های پر نقش و نگار و نسبتا بزرگ پوشیده شده بودند، از مدل استیل گرفته تا مدل های چوبی و از پارچه مخمل تا کتان نقش دار. شاید این روزها (و تا حدودی به خاطر پایین آمدن میانگین متراژ خانه) دیگر خیلی مدل مبل سلطنتی را در خانه هایمان نبینیم اما هنوز هم خیلی ها دوستشان دارند و از آن ها استفاده می کنند.

به دلیل طراحی و اندازه منحصر به فرد این مدل مبل ها، چیدمان مبل سلطنتی کمی با یک مبل ساده تفاوت خواهد داشت. در این مطلب، چند نکته ساده می خوانیم که اگر مبل سلطنتی دارید، می توانند به شما کمک کنند خانه تان دلباز و زیبا به نظر برسد، کاری که با مبل های سلطنتی می تواند کمی چالش برانگیز باشد.

چیدمان مبل سلطنتی کلاسیک در خانه های کوچک گفتیم که چیدمان مبل های سلطنتی کمی نسبت به دیگر مدل ها چالش برانگیز است، دلیل این چالش هم چیزی نیست جز اندازه این مدل مبل ها. اولین و مهم ترین اصل در خریدن مبل، توجه به ابعاد فضاست. اگر مبل را آنلاین می خرید، حتما به ماکاپ ها و عکس های نمونه مبل در فضا توجه کنید و ابعاد آن را در قسمت مشخصات وب سایت دقیقا بررسی کنید.

بعد با یک متر، طول و عرض سالن پذیرایی خودتان را هم اندازه بگیرید و سعی کنید تخمین بزنید که این مبل در فضا جا می شود یا نه؟ اگر جا می شود، چقدر از فضا را اشغال می کند و چقدر برای میز، صندلی های تک و اکسسوری ها و آباژور جا می گذارد؟ اگر مبل سلطنتی بیشتر فضای سالن شما را می گیرد و کوچک جلوه اش می دهد، احتمالا انتخاب خوبی برای شما نیست.

چیدمان مبل سلطنتی ۹ نفره، ۷ نفره و ۱۲ نفره برای چیدمان مبل سلطنتی ۹ نفره کارتان آسان است، این چیدمان را می توانید به صورت مربعی و متقارن انجام دهید، به این شکل که دو کاناپه سه و دو نفره را در دو ضلع کنار هم قرار دهید و چهار صندلی یا مبل تک را دو به دو، روبروی کاناپه ها، هنگام چیدمان مبل سلطنتی ۷ نفره، بهترین شیوه نیم دایره است، به این شکل که کاناپه در قسمت بالایی اتاق قرار می گیرد و صندلی ها مدور دو آن چیده می شوند،

اما هنگام چیدمان مبل سلطنتی ۱۲ نفره باید حواستان باشد که در دام شیوه اتوبوسی یا ال نیفتید، شیوه اتوبوسی به چیدمانی اطلاق می شود که در آن همه مبل ها کنار هم قرار بگیرند، اگر فضایتان امکان چیدمان اصولی را به شما نمی دهد و نمی توانید مبل ها را روبروی هم قرار دهید، و مجبورید همه را کنار هم دیگر و تنها در دو ضلع از اتاق بگذارید، بی خیال خرید ست هایی با ظرفیت بیشتر شوید، چون نه کاربردی است و نه زیبا، هم گفتگو را دشوار می کند و هم پذیرایی کردن از مهمان را. در عوض می توانید با نشیمن های جایگزین مثل پاف ها در صورت نیاز فضای نشیمن بیشتری فراهم کنید.

مشخصات انواع مبل راحتی استیل

مشخصات انواع مبل راحتی استیل مبل ها چه رنگی هستند؟ مثل هر مبل دیگری، وقتی مبل سلطنتی هم می خرید باید در انتخاب رنگ دقت کنید. این نکته را فراموش نکنید که رنگ های تیره (مثل سرمه ای، بنفش تیره، سبز تیره و مشکی) و پارچه های سنگین (مثلا مخمل و چرم)، فضا را سنگین و کوچک نشان می دهند و برای سالن های پذیرایی خیلی خیلی بزرگ مناسب اند. بهتر است اگر مبل سلطنتی را برای آپارتمان انتخاب می کنید به سراغ رنگ های روشن و شاد بروید (مثلا فیروزه ای، کرم، سفید و حتی طلایی). همچنین انتخاب رنگ مبل در مراحل بعدی بر انتخاب رنگ فرش، اکسسوری و حتی رنگ دیوار تاثیرگذار خواهد بود.

یا این مبل ها برایتان کاربردی اند؟ نه فقط مبل های سلطنتی، بلکه هر مبل دیگری را که می خواهید بخرید باید این سوال را از خودتان (و البته دیگر ساکنان خانه) بپرسید: آیا این مبل ها برای سبک زندگی ما مناسب هستند؟ مثلا اگر زیاد مهمانی و دور همی می گیرید، باید تعداد مبل های ست زیاد باشد تا همه بتوانند بنشینند. اگر اهل بازی کردن هستید و ساعات زیادی را روبروی تلویزیون می گذرانید مبل هایتان باید نرم و پهن باشند تا نشستن طولانی مدت روی آن ها خسته تان نکند. اگر در خانه کار می کنید (که امسال بیشترمان همینطور بودیم) و بیشتر وقتتان را روبروی لپتاپ یا کامپیوتر می گذرانید، بهتر است بیشتر از مبل روی صندلی کارتان تمرکز کنید تا دچار مشکلات کمر و گردن نشوید.

تک مبلِ سلطنتی، یک ترند مدرن یکی از ترندهای جذاب این روزها که هم می تواند دوستداران مبل سلطنتی را راضی کند و هم در فضاهای کوچک و متوسط قابل اجراست، قرار دادن تک مبل سلطنتی بین یک ست مبل کلاسیک هم جالب است. اگر به مبل سلطنتی علاقه زیادی دارید ولی نه آن قدر که فضای متوسط پذیرایی تان را با یک ست ۹ نفره از آن پر کنید، کنار ستِ خودتان یک تک صندلی سلطنتی (یک نفره) بگذارید یا حتی یک مبل سه نفره سلطنتی انتخاب کنید و بقیه تکه ها را مبلمان عادی بچینید. برخلاف تصور عمومی، این کار هارمونی و زیبایی منحصر به فردی به فضای شما می دهد و آن را متفاوت هم می کند.

مهم است که چه فرشی در اتاق پهن می کنید بسته به رنگِ مبل سلطنتی که در اتاق پذیرایی گذاشته اید، انتخاب فرشتان می تواند تاثیرگذار باشد. مبل های سلطنتی با پارچه های تیره رنگِ مخملی (که فضا را خیلی خیلی رسمی می کنند) را بهتر است با فرش های تیره و پر نقش و نگار همراه نکنید. به طور کلی، بهتر است رنگی که برای فرش وسط انتخاب می کنید روشن یا متعادل باشد تا فضا کوچک و خفه به نظر نرسد. مبل های سلطنتی بزرگ و جاگیر هستند و در هر اتاقی (حتی اتاق های خیلی بزرگ) جای زیادی می گیرند. فرش را طوری انتخاب کنید که زیرِ همه پایه ها قرار نگیرد و فقط پایه های جلویی روی آن باشند.

از مبل سلطنتی سفید بیشتر بدانید

مبل سلطنتی شاه نشین چگونه است و چه ویژگی هایی دارد؟ این مبل ها معمولا دارای چوب های کنده کاری شده ای هستند که زیبایی خیره کننده ای به مبل می بخشند. از طرف دیگر داشتن تاج های زیبا و ارتفاع شان یکی دیگر از ویژگی های مبلمان سلطنتی است. در کل این مبل ها نشان دهنده نوعی جلال و عظمت هستند.

مبلمان استیل از نظر ابعاد و اندازه از اکثر مدل های مدرن بزرگ تر هستند و به دلیل همین ویژگی به فضای بیشتری نیاز دارند و معمولا در خانه هایی با متراژ زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. رسمیتی که در این مدل مبلمان وجود دارد برای مهمانی ها و مراسم های خاص بسیار به کار می آید. وزن مبل سلطنتی جدید و مبل سلطنتی راحتی به نسبت انواع دیگر مدل ها بیشتر است و این نکته ای است که باید هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. تشک های دوبل این مبلمان سبب راحتی بیشتر خواهد شد.

مبل استیل چند نفره بخریم؟ مبل های سلطنتی یا استیل معمولا نه نفره هستند و شامل یک کاناپه، چهار عدد مبل و دو صندلی میزبان می باشند. این ترکیب نه نفره برای خانه هایی با متراژ زیاد مناسب است که معمولا چیدمان به این صورت است که کاناپه را در قسمتی از خانه می گذارند و بقیه را دور آن به صورت نیم دایره می چینند. اما اگر دکوراسیون داخلی منزل شما به اندازه کافی جا برای ست نه نفره ندارد مشکلی نیست،می توانید ست هفت نفره را انتخاب کنید.

زیبایی مبلمان استیل آن قدر زیاد است که همان ست هفت نفره به اندازه کافی دکوراسیون داخلی فضا را زیبا می کند. اگر مبل ها و صندلی های میزبان را به صورت قرینه بچینید زیبایی بیشتری خواهند داشت. استفاده از فرش هایی متناسب با طرح منبت کاری چوب مبلمان و رنگ پارچه را هم فراموش نکنید که زیبایی بسیار خاص و چشم گیری به دکوراسیون داخلی منزل شما می دهد.

پخش انواع مبل سلطنتی

پخش انواع مبل سلطنتی اکسسوری و المان های تزئینی شاید بشود شخصی ترین بخش هر خانه را اکسسوری های آن دانست. ما با سلیقه‌های شخصی و منحصر به فردمان برای خانه هایمان مجسمه، تابلو، عروسک و اکسسوری تزئینی می خریم و هر جایی که دوست داریم می گذاریم. اما مبل های سلطنتی مثل مبل های دیگر، دست ما را در انتخاب اکسسوری باز نمی گذارند.

اگر در سالن پذیرایی خانه تان یک ست کامل مبل سلطنتی دارید، بهتر است از اکسسوری های مینیمال با رنگ های خنثی استفاده کنید. مثلا یک لوستر طلایی و بزرگ تنها در صورتی کنار مبل های سلطنتی خوب می شود که سالنتان بیشتر از ۵۰ متر باشد. کتابخانه ای ساده و تک رنگ، گلدان های سفید و سیاه، میز دایره ایِ شیشه ای با پایه های ساده و اکسسوری های مینیمال و کوچک بهترین گزینه ها برای همراهی با مبل سلطنتی هستد.

مبلمان سلطنتی دارای ظاهری بسیار زیبا و باشکوه می باشند. مبلمان سلطنتی برای سبک دکوراسیون داخلی لوکس گزینه ای عالی محسوب می شوند. مبلمان در دکوراسیون داخلی خانه ها جز عناصر مهم و اصلی به حساب می آیند. چرا که تا اندازه زیادی در مرکز توجه هستند و روی سبک و طرح کلی دکوراسیون داخلی خانه تاثیر زیادی خواهند داشت. مبل ها انواع گوناگونی دارند و خوشبختانه مطابق با همه سلیقه ها مبلمان یافت می شود. یکی از مدل هایی که از گذشته تا کنون طرفداران خودش را داشته و هنوز هم در بسیاری از خانه های امروزی و یا سنتی مورد استفاده قرار می گیرد مبلمان سلطنتی (استیل) است.

همان طور که از نامش پیداست استفاده از این مبلمان سبب ایجاد تجمل و نوعی شکوه است که برخی از افراد طرفدار آن هستند. شاید فکر کنید دامنه استفاده از مبلمان سلطنتی این روز ها کمتر شده نسبت به قدیم ولی واقعیت این است می شود با به کارگیری درست و به جای این مبلمان و ایجاد هماهنگی قسمت های دیگر خانه با این سبک هنوز هم به عنوان یک المان تاثیر گذار از آن ها استفاده کرد.

در خانه های ایرانی که مزین به فرش های ایرانی است استفاده از مبلمان استیل که خودش نمادی از مبل های قدیمی و اصیل است، ترکیب بسیار قابل توجهی را ایجاد می کند که سبب جلب نظر بیننده خواهد شد. در این مقاله وبسایت ساختمون به چگونگی استفاده از مبل های سلطنتی و تاثیر استفاده از آن ها در دکوراسیون داخلی منازل می پردازیم.

فروش تضمینی انواع مبل سلطنتی

مبلمان سلطنتی به رنگ طلایی مبلمان سلطنتی هم مانند سایر مدل ها رنگ های متفاوت و گوناگونی دارند. در گذشته شاید تنوع رنگی کمتر بود اما حالا ترکیبات زیادی به دایره رنگ های این مبلمان اضافه شده است. با این وجود جالب این جاست که رنگ طلایی کماکان به عنوان پر طرفدار ترین رنگ در بین مردم می باشد و حتی خیلی ها این مدل مبل را با رنگ طلایی می شناسند.

علت این موضوع این است که رنگ طلایی از دیرباز به عنوان رنگی برای توصیف اشیای قیمتی شناخته می شده. از طرف دیگر گفتیم که این مدل مبل هم برای فضا های تشریفاتی و هم برای تاکید بر شکوه و جلال استفاده می شود. پس بی سبب نیست که رنگ طلایی بیشترین استفاده را برای مبلمان استیل داشته باشد. پیشنهاد می شود اگر قصد شما انتخاب این مبلمان است رنگ آن را متناسب با سلیقه شخصی خود و همچنین دکوراسیون داخلی خانه تان انتخاب کنید.

رنگ های دیگر این مبل سلطنتی مصری نظیر سبز و آبی هم زیبایی خاص خودشان را دارند. پس هرگز خودتان را محدود به استفاده از رنگی خاص نکنید.مثل مبل سلطنتی طوسی

قیمت باورنکردنی انواع مبل سلطنتی

قیمت باورنکردنی انواع مبل سلطنتی وبسایت ساختمون علاوه بر ارایه مطالب مفید ساختمانی در مورد خرید مصالح مختلف از قبیل انواع مدل های پرده (پرده زبرا، پرده کرکره، شید رول، کتیبه ای و ….) کفپوش های گوناگون، ساندویچ پنل ها، سازه های پیش ساخته، پارتیشن بندی های مختلف، کرکره های برقی و کاربرد های آن ها، وبسایتی قابل اطمینان در زمینه سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی است.

شما می توانید از مطالب مفید ارایه شده در زمینه تغییرات دکوراسیون، رنگ شناسی، سبک های مختلف چیدمان وسایل از آن بهره گرفته و وقت کمتری را به جست و جو در این زمینه ها اختصاص دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما