شرکت عرضه مبل سلطنتی ترک

رنگ و طرح پارچه مبل سلطنتی ترک یکی دیگر از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد زیرا همانطور که می دانید مبلمان از تاثیرگذار ترین وسایل در دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی به شمار می روند بنابراین بهتر است رنگ و طرح پارچه مبلمان نیمه سلطنتی را با توجه به رنگ و طرح سایر وسایل موجود در دکوراسیون پذیرایی منزل خود انتخاب کنید.

شرکت عرضه مبل سلطنتی ترک

هر انچه باید درباره مبل بدانید

هر انچه باید درباره مبل بدانید یکی از مهم ترین وسایلی که برای زیباسازی منزل مورد استفاده قرار می گیرد مبلمان است. مبل ها برای زیبایی فضای منزل از جایگاه ویژه ای برخوردارند. با وجود تنوع بسیار زیاد در مبلمان انتخاب مبل مناسب کار دشواری شده است. مبل سلطنتی میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای دکوراسیون پذیرایی شما باشد زیرا با داشتن طرح های تاج دار در خود به نوعی دکوراسیون محیط پذیرایی خانه را از سادگی و معمولی بودن در می آورد و حس لوکس و مجلل بودن را به دکوراسیون منزل شما می دهد. اگر بیشترین منظور شما برای خرید مبلمان زیبایی باشد خرید مبل سلطنتی ظریف به شما کمک می کند.

ارتفاع بالاتر سطح نشمینگاه در مبلمان سلطنتی نسبت به مبل های مدرن راحتی از خصوصیات قابل توجه آن ها است. انعطاف فوم بکار رفته در مبلمان سلطنتی زیاد نیست در نتیجه به هیچ عنوان نباید از آنها انتظار راحتی مبل ها و کاناپه های راحتی را داشت .

اما مبل سلطنتی پشت بلند به دلیل ترکیب بسیار زیبای چوب و پارچه، دارا بودن نقش و نگارهای پیچیده بر روی چوب، و استفاده از چوب های با کیفیتی مانند راش و گردو، رقیبی از لحاظ زیبایی و لوکسی در کنار خود نمی بینند. مبلمان سلطنتی رسمی تر هستند و فقط مناسب استفاده برای مهمانان می باشند در نتیجه اگر دنبال راحتی و صمیمیت باشید این مبلمان نمی تواند انتخاب مناسبی باشد. معمولا از ست مبل سلطنتی برای مهمانان رسمی و یک نیم ست مبل راحتی برای مهمانی های خودمانی استفاده می شود.

در خرید مبل سلطنتی بزرگ جدید بیش از هر چیزی باید به جنس و کیفیت چوب ساخته شده در کنار کیفیت پارچه توجه کنید. چوب راش معمولا پراستفاده ترین نوع چوب در مبل های سلطنتی است و پارچه اینگونه مبل ها هم معمولا از جنس پارچه های یزد یا پارچه های ترک ضد لک و قابل شست و شو هستند. در انتخاب طرح پارچه مبل سلطنتی باید به دکوراسیون خانه خود توجه کنید اگر بیشتر دکوراسیون سنتی در خانه دارید انتخاب مبل سلطنتی با پارچه هایی به رنگ خنثی و بادوام انتخاب مطمئن تری خواهد بود.

راهنمای خرید مبل سلطنتی ترک

پارچه‌های زیبای این نوع مبلمان از بهترین ویژگی های آن هاست. اغلب فروشندگان برای جذب مشتری از اصطلاح پارچه نانو استفاده می‌کنند. این فروشندگان، در توصیف پارچه به کار رفته در مبلمان می‌گویند که مایعات در آن نفوذ نمی‌کند و با ریختن آب روی پارچه مبلمان سعی در قانع کردن مشتری دارند. این در حالی است که پارچه این مبلمان ضد آب بوده و آب برای مدت کوتاهی روی پارچه می‌ماند و اگر مدتی آب روی پارچه باقی بماند به داخل آن نفوذ خواهد کرد.

اما آب گریز بودن تنها یکی از وِیژگی‌های پارچه نانو است. خصوصیات دیگر این نوع پارچه اعم از ضد لکه، ضد چروک، استحکام بیشتر، ضد بو و باکتری، دوام رنگ و… تنها بخشی از ویژگی‌های این نوع پارچه می‌باشند. ارزش مادی یک متر پارچه نانو برابر است با مبلغ تقریبی بیش از صد هزار تومان. این در حالی که است که، میزان پارچه به کار رفته در مبلمان استیل حدود هفده الی بیست متر پارچه است.

میزان فضای قابل دسترس برای استقرار مبلمان، در انتخاب پارچه از اهمیت بسزایی برخوردار می‌باشد. در آپارتمان‌های کوچک بهتر است از پارچه های مخملی براق و پرزدار استفاده شود. در فضا‌های بزرگ، نیز استفاده از پارچه‌های مخملی مات و بدون پرز، به زیباتر شدن منازل شما کمک خواهد کرد. تفاوت مبل سلطنتی (استیل) و کلاسیک ممکن است گاها مبل استیل و کلاسیک را مانند هم بدانیم اما دارای تفاوت هایی هستند.

مبل کلاسیک شباهت زیادی به مبل استیل یا همان مبل سلطنتی خاص داشته و در عین حال، این دو مبل تفاوت‌هایی نیز با یکدیگر دارند. در طراحی مبل کلاسیک معمولا از اصول و قواعد سنتی پیروی می‌شود که علاوه بر اصالت، با سلیقه، زندگی و شرایط امروزی نیز سازگاری دارد. یکی از خصوصیات مبل کلاسیک کنده‌کاری‌ها و طرح‌های زیبا و با ظرافت است که نسبت به مبلمان سلطنتی ساده‌تر هستند.

از طرفی نیز معمولا چوب به کار رفته در مبلمان کلاسیک نسبت به مبل‌های استیل کمتر است و به همین دلیل وزن مبل کلاسیک نسبت به مبل استیل کمتر بوده و در شرایط یکسان نیز قیمت آن نسبت به مبلمان استیل کمتر است. تعداد مبلمان عرضه‌شده در ست‌های این دو نوع مبلمان نیز با هم متفاوت است؛ مبلمان استیل معمولا ۹ نفره اند و در قالب یک کاناپه سه نفره، چهار مبل و دو صندلی میزبان عرضه می‌شوند اما مبلمان کلاسیک معمولا به صورت هفت نفره و برای مثال در قالب کاناپه سه و دو نفره همراه با دو مبل تک نفره به فروش می‌رسند. به همین دلیل نیز از این نوع مبلمان برای خانه‌های کوچک‌تر که تعداد مبل کمتری در آن‌ها مورد نیاز استفاده می‌شود.

مشخصات مبل سلطنتی مدل زنگوله

مشخصات مبل سلطنتی مدل زنگوله در مبلمان مصری معمولا چوب زیادی به کار می رود و منبت آن ها نقش و نگار ویژه ای دارند. معمولا در این نوع مبل ها از چوب راش استفاده می شود و همچنین از فوم سرد استفاده می کنند. رنگ بندی بر اساس سلیقه ی مشتری انتخاب می شود که در طیف سفید، صدفی، استخوانی، گردویی، فندقی و طلایی هستند. معمولا پارچه های این نوع مبل تُرک یا ایتالیایی است. در انتخاب پارچه این مبلمان باید بسیار دقت کرد تا رنگ پارچه با رنگ اسکلت محصول هم‌خوانی داشته باشد.

هنگام خرید مبلمان سلطنتی می بینیم که تنوع رنگ بسیار ویژه است. مبل سلطنتی به دلیل بهره مند بودن از فریمی منبت کاری شده به دست هنرمندان و روکش های پارچه ای پر نقش و نگار، وسیله مورد علاقه افراد بسیاری به خصوص خانه دارهای ایرانی است. رنگ مبل سلطنتی نیز اگر اهمیتش از ظاهر فریم و پارچه مبل بیشتر نباشد، کمتر هم نیست.

در این پست به معرفی مدل های جدید و منحصر بفردی مبل سلطنتی می پردازیم با این تفاوت که رنگ های مورد استفاده در آنها، اندکی با آنچه تا بحال دیده اید متفاوت بوده و همین عامل باعث شده دیزاینی کاملا متفاوت نسبت به مدل های معمولی داشته باشند. مبلمان پذیرایی سلطنتی از لحاظ ظاهری، مانند بافت پارچه، فریم چوبی، اندازه پایه ها تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند که باعث شده شاهد طرح های زیاد و متنوعی در بازار باشیم اما یک چیز در آنها تقریبا ثابت است. رنگ بیشتر مبلمان سلطنتی بخصوص در قسمت فریم از رنگ های قهوه ای و بعضا طلایی تشکیل شده و باقی رنگ ها به ندرت در فریم مبل دیده می شود.

به هر حال این رنگ ها نزد مردم محبوب بوده و بازار نیز به همین روند تکراری خود ادامه می دهد. مشاهده جدیدترین مدل ها، قیمت و خرید: میز جلو مبلی اما رنگ مبل سلطنتی مدل هایی که در ادامه مشاهده خواهید فرمود طراحی به مراتب جسورانه تری دارند که باعث شده نسبت به نمونه های موجود در بازار متفاوت باشند. برای مثال مدلی که در شکل زیر مشاهده می کنید رنگ سفید را بعنوان یک جایگزین بسیار مناسب برای رنگ های قهوه ای و طلایی معرفی می کند.

سفید رنگی خنثی است به همین خاطر استفاده از آن در قسمت فریم باعث می شود رنگ و طراحی خود مبل بخصوص پارچه آن بیشتر در معرض دید و توجه قرار بگیرد. برای زیبایی بیشتر می توانید جلوی پای مبلمان سلطنتی خود فرش یا قالیچه ای دستباف و زیبا پهن کنید. در رنگبندی مبلمان سلطنتی بهتر است از رنگ های فیروزه ای سبز مجلل و طیف های از این قبیل استفاده کنید و ست کردن پرده وفرش ها را در نظر داشته باشید تا دکوراسیون شیک و مدرن را هماهنگ با تمام دکوراسیون منزل داشته باشید.

آشنایی با مدل های محبوب مبل سلطنتی

با وجود تمام مزایای مبل سلطنتی مدل زنگوله باید بدانیم که این نوع مبلمان مناسب همه نوع خانه ای نیست بلکه مناسب خانه هایی است که سبک دکوراسیون اشرافی دارند و اگر هر خانه ای در دکوراسیون خود از طرح مبلمان سلطنتی استفاده نکند دکوراسیون آن خانه هر چقدر هم از لوازم خانگی و اکسسوری های گران قیمت و تشریفاتی پر شده باشد باز هم حس معمولی را در این خانه احساس خواهید کرد.

پس اگر شما از سبک دکوراسیون اشرافی در تزیین خانه خود استفاده کرده اید حتما باید برای خانه خود مبل سلطنتی بخرید در غیر این صورت مبلمان راحتی برای شما پیشنهاد می شود. باید قبول کنیم که مدل مبلمان سلطنتی به دلیل داشتن طرح های تاج دار زیبا و کنده کاری شده, دکوراسیون هر خانه ای را برعکس مدل مبلمان راحتی از حالت سادگی و معمولی بودن به حالت لوکس و مجلل در می آورد اما متاسفانه در خرید مبلمان سلطنتی برای خانه تنها به زیبا بودن آن ها توجه می شود و به راحتی آن ها متاسفانه توجه چندانی نمی شود و همین موضوع باعث شده است خیلی ها ترجیح بدهند از مبلمان راحتی استفاده کنند.

فروش تضمینی انواع مبل سلطنتی ترک

فروش تضمینی انواع مبل سلطنتی ترک این گونه از مبل ها از نظر ظاهر برای مراسم رسمی و مهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. قسمت زیاد مبلمان استیل از چوب تشکیل شده است. چوب در انواع مختلف مبلمان تنها از لحاظ استحکام حائز اهمیت می‌باشد. اما در مبلمان استیل شرایط ظاهری و منبت‌های انجام شده روی آن نیز اهمیت خاصی دارد. مهمترین مسئله‌ای که در خرید مبلمان استیل یا سلطنتی باید مد نظر قرار دهید، استحکام چوب می‌باشد.

برخی از تولید کنندگان برای ساخت مبلمان استیل از مواد مصنوعی به جای چوب استفاده می‌کنند. در این قسمت از راهنمای خرید مبل استیل به معرفی یکی از ویژگی‌‌های بارز چوب می‌پردازیم، ساده‌ترین راهی که می‌توان از آن به عنوان سنگ محکی برای تشخیص چوب، از مواد مصنوعی استفاده کرد سنگینی آن است. وزن چوب نسبت به مواد مصنوعی بیشتر است.

در وهله اول برای آزمایش استحکام چوب مبلمان، باید کلاف آن را مورد بررسی قرار داد. مطالب مرتبط: مطالب مبلمان در مبلمان استیل یا سلطنتی، کلاف از اهمیت بسزایی برخوردار است. چرا که کلاف مبل استیل، متصل‌ کننده تمام قسمت‌های مبل از جمله پارچه، اسفنج و… به یکدیگر می‌باشد. کیفیت چوب بکار رفته در کلاف، در طول عمر مفید مبلمان تاثیر مستقیم دارد.مثل مبل سلطنتی شکلاتی

در مبلمان استیل عمدتا از چوب گردو و راش استفاده می‌شود. برخی سودجویان با هدف کم کردن هزینه‌های ساخت، از چوب سفید، که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است استفاده می‌کنند. ساده‌ترین راه برای تشخیص کلاف خوب این است که روی آن بنشینید و هنگام نشستن روی مبلمان به صدای جیرجیر آن دقت کنید. در صورت شنیدن این صدا، یکی از دلایل آن می‌تواند به کاربردن چوب بی‌کیفیت باشد.

مرغوب‌ترین نوع کلاف، کلاف دوبل می‌باشد. برخی از تولید کنندگان کارگاهی با هدف جلب رضایت مشتری امکان بازدید از کلاف را فراهم می‌کنند. در صورتی که این امکان برای شما فراهم است، از دوبل بودن کلاف مبل اطمینان حاصل کنید. حتما بخوانید: آشنایی با نحوه ی تمیز کردن و شستن انواع مختلف مبلمان نکته دیگری که درمورد کلاف مبلمان استیل یا سلطنتی مهم است، نقاط اتصال قطعات مبل به یکدیگر است.

توزیع کنندگان مستقیم مبل سلطنتی ترک

همانطور که در بالا اشاره شد اگر هنگام نشستن روی مبلمان صدای جیرجیر چوب را حس کردید، دلیل دیگر آن، می‌تواند اشکال در اتصال قطعات مبل باشد که در اینصورت نیز از خرید آن خودداری کنید. در هنگام خرید مبلمان استیل، از استحکام و اتصال دقیق قطعات به یکدیگر اطمینان حاصل کنید.نکته‌ دیگری که باید درباره چوب مد نظر قرار دهید این است که خوردگی و فرورفتگی نداشته باشد.

مهم‌ترین بخش برای تست کیفیت چوب بررسی پایه‌های مبل است. پایه‌های مبلمان باید توان تحمل وزن بالا را داشته باشند. دقت کنید چوب، پوسیده یا ترک خورده نباشد. جنس بدنه و پایه‌ها را مورد بررسی قرار دهید. توجه نمایید که جنس هر دو، از یک نوع چوب باشد. رنگ چوب از دیگر نکات مهم در تشخیص دوام چوب است.

رنگ تیره چوب نشانه مقاومت و دوام زیاد آن می‌باشد. مبلمان سلطنتی شیک جدید مبلمان سلطنتی از جمله مهمترین اجزای دکوراسیون هال و پذیرایی منازل است که به طرز خیره کننده ای درسبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل تاثیر گذار است. در ادامه به بررسی چند مدل مبل سلطنتی می پردازیم.

خرید آسان انواع مبل سلطنتی ترک

خرید آسان انواع مبل سلطنتی ترک مدل مبل سلطنتی لوکس و مبل سلطنتی بدون تاج از انواع مدل مبل های شیک و زیبا است که در طراحی این مدل مبلمان نسبت به مدل مبل سلطنتی از چوب و پارچه کمتری استفاده شده و اغلب قیمت این مدل مبلمان کمتر از مبلمان سلطنتی است و اگر شما تمایل دارید مبلمانی مجلسی و شیک را در منزل خود داشته باشید می توانید این مدل مبل ها را انتخاب کنید.

حتما بخوانید: راهنمای کامل خرید مبلمان راحتی برای دکوراسیون داخلی منازل مبلمان در انواع طرح های نیمه سلطنتی و سلطنتی و راحتی موجود هستند و شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل خود از مبلمان با طراحی مناسبی برای سالن پذیرایی و یا اتاق نشیمن استفاده کنید. مدل مبل نیمه سلطنتی و یا مبل نیمه استیل از انواع مدل مبلمانی است که در سالن پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی این مدل مبلمان به گونه ای است که روی اغلب آن ها منبت کاری ظریفی وجود دارد و به همین دلیل به این مدل مبلمان مبل کلاسیک نیز گفته می شود. مبلمان نیمه سلطنتی به صورت یک ست کامل هفت نفره طراحی می شوند و این مبلمان شامل یک مبل سه نفره و یک مبل دو نفره و دو عدد مبل یک نفره و میز عسلی می باشند. علاوه بر این مدل مبلمان نیمه سلطنتی دارای کوسن هایی هستند که کوسن ها باعث زیبایی و جذابیت بیشتر این مدل مبلمان شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما