صادرات عمده مبل راحتی پایه چوبی لوکس

مبل راحتی پایه چوبی یکی از محصولات با کیفیت بالا و مرغوب می باشد که تولید کنندگان مبل راحتی لوکس با استفاده از چوب های مقاوم پایه مبل راحتی فوق العاده با کیفیت بالا ساخته اند.

این پایه های چوبی در طرح های مختلف در انواع مبل های راحتی به کار گرفته می‌شود و سازندگان مبل راحتی با پایه های چوبی لوکس با بهترین و مرغوب ترین را عرضه بازار و همچنین به دلیل مرغوبیت در امر صادرات نیز فروش ویژه ای داشته است.

صادرات عمده مبل راحتی پایه چوبی لوکس

آشنایی با انواع پایه های مبل راحتی

آشنایی با انواع پایه های مبل راحتی پایه های مبل راحتی در ظاهرو زیبایی مبل های راحتی بسیار تاثیرگذار است و همچنین موجب راحتر شدن حمل و نقل این محصول خواهد شد.

پایه مبل راحتی در شکل و اندازه و نوع جنس پایه در انواع متفاوت و مناسب با هر نوع مبلمان مانند راحتی ، سلطنتی و کلاسیک، مدرن و یا چرم باشد، پایه های متفاوتی به کار گرفته می شود.

پایه های مبلمان می تواند دارای دیزاین و یا طراحی های کند کاری شده بر روی چوب انجام گیرد. یا از جنس های مختلفی مانند: پلاستیکی و یا فلزی و ساده که مخصوص مبل هایی با طراحی فانتزی و مدرن میباشد.

پایه های ذکر شده با در نظر گرفتن این که بالاترین فشار حاصل از وزن مبل، را بر روی خود تحمل می کنند، باید مقاوم و مرغوب ترین کیفیت را داشته باشند تا سریع خراب و زیر فشار وزن شکسته نشوند.

پایه های فلزی مبل در دو طرح ال و استوانه ایی شکل ساخته می شوند که مختص مبل های راحتی و ال شکل هستند . همچنین وصل کردن آنها راحت و ساده بوده و ابزار خاصی لازم ندارد. و اکثراً شکل ساده و غیر تجملی دارند.

پایه های پلاستیکی مبل هم باید از مقاومت و استحکام بالا بهره‌ مند باشد با این فرق که توانایی داشتن طرح و نقش هم باشند و همچنین نصب شان باید با دقت بالا و مهارت کافی باشد.

پایه های مبل چوبی هم مانند سایر پایه ها استحکام خوبی دارند البته باید در زمان حمل و نقل آنها خیلی مواظب بود چون به راحتی با ظربه دچار خراش می شود. از ویژگی های فوق العاده پایه مبل چوبی ، رنگ گرفتن با رنگهای مختلف و همچنین توانایی ایجاد خراطی کاری های زیبا بر روی آن می باشد.

توزیع کنندگان بهترین مبل راحتی پایه چوبی لوکس

توزیع کنندگان بهترین مبل راحتی پایه چوبی لوکس توزیع کنندگان بهترین مبل راحتی پایه چوبی لوکس و درجه یک، کاربردی و در انواع مختلف با مرغوبیت بالا را ارائه می دهد.

همچنین این پایه ها از نظر اندازه و رنگ نیز متفاوت اند که برای هر مبلی حق انتخاب وجود دارد.

انواع مختلف مبل راحتی پایه چوبی را متقاضیانش می توانند به شکل عمده خریداری کنند، این کار بررسی قیمت خریداران تاثیر زیادی میگذارد و با کاهش قیمت همراه خواهد بود.

امکان سفارش مبل راحتی برپایه چوبی از راه غیر مستقیم به پخش کننده معتبر وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما