فروشنده انواع مبلمان مکانیزمی راحتی

مبلمان مکانیزمی بسیار راحت و شیک و خوش استیل است.یکی از مکان هایی که افراد خانواده اکثر اوقات خود را در آن سپری می‌کنند، اتاق پذیرایی یا در اصطلاح هال است. به همین خاطر وجود یک مبل راحتی مناسب، یکی از فاکتورهای مهم دکوراسیون در این اتاق است. فروشنده انواع مبلمان مکانیزمی راحتی بسیار خوش شانس است زیرا با فروش این محصول به همگی مشتریان از دعای خیر و رضایت آنان بهره مند خواهند شد. این مدل از مبلمان بسیار استاندارد و و دارای دسته های انعطاف پذیر و فضای بسیار زیاد نه تنها برای نشستن بلکه برای خواب و استراحت نیز فراهم کرده است و از جنس پارچه های بسیار مستحکم و براق و جذاب تهیه شده است.

فروشنده انواع مبلمان مکانیزمی راحتی

مبل راحتی مکانیزمی را بهتر بشناسید

مبل راحتی مکانیزمی را بهتر بشناسید مبل های مکانیرمی دسته های قابل متحرک دارند که می توان مثل تخت خواب نیز از آن استفاده کرد و انعژاف پذیری بسیار بالایی دارند و قابلیت حرکت خوبی دارند.با تنظیم دسته ها و تکیه گاه و نشستگاه جابه جا و حرکت داده می شوند.به مبل راحتی ال مبل مکانیزمی هم گفته می شود. انواع این مبلمان مکانیرمی شامل مبل ال باکس دار، مبل ال یو شکل، مبل ال نیم دایره یا منحنی است. در نظر داشته باشید که در نوع باکس دار، کشوها یا باکس‌هایی در زیر مبلمان قرار می‌گیرند که می‌توانید وسایل بسیاری را در آن‌ها جای دهید.مدل‌های مبل ال راحتی : این مدل ها از نظر طراحی به مدل‌های ساده شباهت دارند، دارای تکیه گاه‌ها و نشیمن‌های نرم و راحت هستند، این طرح معمولا دارای کوسن‌های بیشتری است و گاهی از تشکچه‌های دوبل برای راحتی بیشتر استفاده می‌شود. در نتیجه بهترین مدل برای خانه‌هایی است که فضای مناسبی برای این سبک مبلمان دارد.

نکاتی خواندنی درباره مبل راحتی تشک دوبل

نکات خواندنی بسیار جالبی درباره مبل راحتی تشک دوبل وجود دارد.مبل راحتی تشک دوبل یا همان مبلمان مکانیزمی بسیار استاندارد و راحت هستند زیرا دارای دو تشک به صورت جدا و نمی در کنار هم هستند که دارای طول های مختلفی می باشند.

مبل راحتی، تک کاناپه، دو کاناپه ای و تک کاناپه ای تشک دوبل مکانیزمی یکی از انواع مبلمان های جذاب و ناز و بسیار شیک و راحت و جذاب و زیبا و دیدنی این که می تواند جذاب ترین و معقولانه ترین انتخاب ممکن برای هر بانوی با سلیقه باشد. مبلمان راحتی مکانیرمی در قالب های هندسی ال شکل دارای بدنه ای مقاوم و نرم و لطیف و انعطاف پذیر است،

بهترین مدل مبلمان را بشناسید

بهترین مدل مبلمان را بشناسید بهترین مدل مبلمان های راحت و استاندارد مدلی است که علاوه بر راحتی بسیار بالا، جادار، انعطاف پذیر، قابلیت های استفاده ای بالا و چندکاره بودن، جک دار بودن، تمام پارچه بودن، دو تشک دوبل داشتن، دارای چند کاناپه ای بودن، طرح مدل ال که بسیار استاندارد و جذاب است و مدل جدید مبلمان راحتی باشد.

همچنین سرویس مبلمان راحتی یکی از اولین اجزایی است که مورد ملاحظه و توجه میهمانان و بازدیدکنندگان شما قرار می گیرد؛ از اینرو می‌بایست ظاهری شیک و دلنشین داشته باشد. مبلمان راحتی در اشکال و مدل‌های بسیار متنوعی مانند سرویس مبل ال ، راحتی کلاسیک و … توسط تولیدکنندگان مختلف کارخانه‌ای و کارگاهی عرضه می‌شود، که برای انتخاب مناسب ترین نوع آن، می بایست به مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم، توجه کرد: این نوع از مبل که با حرکت دست و بدن جابه جا شده و انعطاف پذیری بالا دارند در راحتی بی نظیر بوده و فروش فوق العاده بالایی دارند. مبلمان در صنعت طراحی معامله بزرگی است.

مبل راحتی انواع و مدل ها و رنگ ها و طرح ها و جنس ها و بزرگی و کوچکی های بسیار متنوع دارد که شامل؛

 1. مبل راحتی جک دار
 2. مبل راحتی مدرن
 3. مبل راحتی کلاسیک
 4. مبل راحتی جدید
 5. مبل راحتی تمام پارچه
 6. مبل راحتی نیمه تمام پارچه
 7. مبل راحتی شنی
 8. مبل راحتی سلطنتی
 9. مبل راحتی چستر
 10. مبل راحتی شرکتی
 11. مبل راحتی استاندارد
 12. مبل راحتی شیک
 13. مبل راحتی سنتی می باشد.

به عنوان مثال مبل راحتی استاندارد مکانیزمی در ارتفاع و عرض نشیمنگاه و ارتفاع پشتی به ترتیب ;

 • سی و هفت
 • پنجاه و هفت
 • شصت و دو سانتی متر
 • و زاویه پشتی با سطح نشیمنگاه صد و پنج درجه و شیب سطح نشیمنگاه پنج درجه پیشنهاد می گردد.

چه مبل راحتی برای سلامتی بدنمان مفید است؟

مبل راحتی ای برای سلامتی بدنمان مفید است که قسمت نشستن مبل بسیار نرم و و انعطاف پذیر بوده و قسمت تکیه گاه آن بسیار استاندارد باشد و دسته های مطابق با تمامی قوانین تهیه و طراحی مبلمان سالم را داشته باشد. مبلمان راحتی بر اساس پارامترهای اساسی بدنی بر اساس استاندارد بین المللی طراحی شده اند.

استانداردهای مختلفی نظیر؛

 • وزن
 • ارتفاع نشیمنگاه
 • پهنای نشستگاه
 • عمق نشستگاه
 • پهنای پشتی
 • فاصله تکیه گاه ساعد
 • تعیین استاندارد برآمدگی پشتی در ناحیه کمر و سطح نشستگاه طراحی گردیده اند.

همانطور که از اسمش می‌توان حدس زد این مبلمان هنگام چیدمان به صورت “L” قرار می‌گیرند، بنابراین از این مدل مبلمان هم در گوشه‌های منزل می‌توان استفاده کرد و هم می‌توان در وسط پذیرایی یا اتاق نشیمن آن را قرار داد.

همانطور که اشاره کردیم ماهیت این نوع مبلمان در قرار گرفتن به صورت “L” است بنابراین اگر این مدل چیدمان را رعایت نکنیم در حقیقت دیگر چیزی به اسم مبل ال وجود نخواهد داشت.

مبل راحتی ال مناسب برای فضاهای کوچک این مدل مبلمان برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند، از طرفی اگر می‌خواهید جلوه زیبایی داشته باشد بهتر است یک گوشه از فضای داخلی منزل را به آن اختصاص دهید.

البته این به آن معنا نیست که در خانه‌های بزرگ نمیتوان از این مدل مبلمان استفاده کرد. نکته دیگری که در مورد این نوع از مبل‌ها باید به آن دقت کرد این است که نوع طراحی مبل ال سبب می‌شود هنگام نشستن روی آن صمیمتی بین افراد احساس شود، اگر از آن دسته انسان‌های خشک و رسمی‌در مناسبت‌ها و پذیرایی از میهمانان هستید بهتر است به این نکته دقت لازم را داشته باشید،

اما در این صورت هم می‌توان از یک دست مبل ال شکل برای گوشه‌ای از نشیمن و جلوی تلویزیون استفاده کرد، حس راحتی این مبل‌ها واقعا احساس خوشایندی است که باید تجربه کرد. این‌ها نکات کوچکی است که در خرید مبل ال باید به آن دقت کنید. خرید مبل ال اگر تصمیم دارید از این نوع مبلمان برای منزل استفاده کنید بهتر است انواع مبل ال راحتی را بشناسید. این مسئله کمک می‌کند تا در انتخاب نکات بیشتری را در نظر داشته باشید.

انواع این مبلمان شامل مبل ال باکس دار، مبل ال یو شکل، مبل ال نیم دایره یا منحنی است. در نظر داشته باشید که در نوع باکس دار، کشوها یا باکس‌هایی در زیر مبلمان قرار می‌گیرند که می‌توانید وسایل بسیاری را در آن‌ها جای دهید.

این نوع مبلمان بسیار مناسب فضاهای کوچک است و به شما کمک می‌کند تا نشیمن مرتب‌تری داشته باشید. مبلمان یو شکل همانگونه که از اسمش پیدا است به صورت نیم دایره یا “U” چیده می‌شود. این مدل از مبلمان ال در زمره مبلمان رسمی‌ قرار می‌گیرد چرا که کمتر دیده می‌شود در مدل‌های راحتی چیدمانی به صورت نیم دایره شکل بگیرد. به این مدل از مبلمان اگر همراه با استفاده از چوب در طراحی باشد مبل ال فرانسوی هم گفته می‌شود.

مبل ال راحتی این مدل از مبلمان هم چون سایرین دارای انواع مختلفی است. از مدل‌های ساده و مینیماالیستی گرفته تا مدل‌های سلطنتی و با شکوه. اگر چه این مدل از مبلمان بیشتر به دلیل اسپرت بودنش مورد توجه قرار می‌گیرد اما دارای انواع طرح‌ها و مدل‌های گوناگون است که دست خریداران را در انتخاب و چیدمان باز می‌گذارد.

استفاده از چوب یا چرم در طراحی مبلمان ال یکی از مهمترین مشخصه‌های این مدل از مبل ها است. اگر بخواهیم انواع مبل راحتی ال را به صورت فهرست ارائه کنیم باید بگوییم این مبل شامل مدل‌های زیر است. مدل‌های ساده : این مدل از طرح مبل‌های ال طراحی ساده‌ای دارند، غالبا از نوع پارچه‌ای و یا چرمی ساده تهیه می‌شوند و برای زیباتر دیده شدن دارای کوسن یا تشکچه‌های اضافه است. در این مدل از مبل‌ها از المان‌هایی مثل چوب یا فلز استفاده نمی‌شود.

مدل‌های باکس یا کشو دار: این طرح بیشتر مناسب آپارتمان‌های کوچک است. استفاده از باکس‌ها و کشوها به مرتب‌تر شدن اطراف مبل و استفاده از فضای آن برای جا دادن لوازم اضافی استفاده می‌شود. معمولا این باکس‌ها در قسمت‌های کناری مبلمان و کشوها در قسمت زیرین مبل جای می‌گیرند که می‌توانند وسیله‌های زیادی را در خود جای دهند که یکی از مزیت‌های عالی برای خانه‌های کوچک هستند.

مدل‌های مبل ال راحتی : این مدل ها از نظر طراحی به مدل‌های ساده شباهت دارند، دارای تکیه گاه‌ها و نشیمن‌های نرم و راحت هستند، این طرح معمولا دارای کوسن‌های بیشتری است و گاهی از تشکچه‌های دوبل برای راحتی بیشتر استفاده می‌شود. در نتیجه بهترین مدل برای خانه‌هایی است که فضای مناسبی برای این سبک مبلمان دارد.

عرضه کنندگان بی واسطه مبلمان مکانیزمی راحتی

عرضه کنندگان بی واسطه مبلمان مکانیزمی راحتی

عرضه بی واسطه و مستقیم مبلمان مکانیزمی راحتی در تمامی رنگ های مختلف پارچه و رنگ های متنوع پایه های مختلف و پارچه های متنوع از کارخانه به تمامی نقاط کشور در حال انجام است.

کارخانه تولید مبل ال مفتخر است تا با دایر کردن این سایت قانونی فروش امکان دسترسی و خرید مستقیم از دری شرکت را به شما مشتریان عزیز فراهم نماید.

قیمت جدید مبل مکانیزی در این نمایندگی که پرچم دار فروش محصولی صادراتی است بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.خرید مبل راحتی صادراتی ارگانیک درجه یک را از طریق این سایت قانونی اینترنتی که بزرگ ترین صادرکننده این محصول می باشد را از دست ندهید.

این مجموعه بزرگ یکی از لوکس ترین و پربیننده ترین و سالم ترین نوع این محصول را دارا می باشد و با بهترین قیمت در بسته بندی های کاور شده و متفاوت و عرضه می نماید. مبل مستقیم یکی از پرسودترین خریدها برای خریداران عزیز در تمامی نقاط کشور است.

خرید آسان انواع مبلمان مکانیزمی راحتی

پخش مستقیم مبلمان لوکس با فروش کلی و تک به تمامی آدرس های سفارش داده شده در هر نقطه از کشور عزیزمان ارسال می گردد.توزیع کلی بهترین ملل با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به تمامی نقاط کشور در حال انجام است.نمایندگی توزیع بهترین مبل راحتی هم اکنون در خدمت شما هستند و از طریق این امتیاز خرید اینترنتی مزایای بسیار فراوانی را برای شما خریداران عزیز مهیا نموده اند.

از آن‌جا که خیلی از موارد و ویژگی‌های اشاره شده، تنها به صورت حضوری قابل درک و لمس است، در هنگام خرید اینترنتی سرویس مبل راحتی، نیاز به وجود یک مشاور و راهنمای خبره بسیار دیده می‌شود؛ تا تمامی مراحل اشاره شده را گام به گام با خریدار جلو رفته، خود را به جای او قرار داده و از دید خود مشتری اقدام به انتخاب ایده آل و مناسب برای ایشان کند.

اگر شما می خواهید محصولی بخرید که هم از نظر اقتصادی هزینه های زندگی شما را کاهش دهد و پول بیشتری آخر ماه کنار گذاشته شود و هم اینکه محصولی سالم و مطمئن و ایده آل خرید کنید هم اکنون فقط اینترنتی بخرید زیرا اگر خرید حضوری انجام داده باشید حتما تفاوت قیمت آن را با خرید اینترنتی آن احساس خواهید کرد و آن وقت پی به این تجربه که با شما در میان گذاشته شد خواهید برد.

پخش انواع مبلمان مکانیزمی راحتی

پخش انواع مبلمان مکانیزمی راحتی پخش کننده انواع مبلمان راحتی محصولی جذاب و راحت و نرم و لطیف را به تمام نقاط کشور می فرستد. این محصول تنها با سفارش اینترنتی و تماس تلفتی خریداری می گردد.

این مبلمان مطابق با اندازه های بسیار استاندارد که طبق پژوهش های فراوانی بکارگرفته شده است تهیه و طراحی گردیده اند. این محصول با ثبت سفارشات در تنوع های متفاوت و بسیار شیک که دارای کاتالوگ ها و تنوع های گسترده ای می باشند به مشتریان معرفی و به تک تک نقاط کشور با احترام و مغنتم شمردن وقت ارسال خواهند شد.

خرید سفارش مبل را از شرکت بزرگ صادراتی ما بخواهید. این شرکت فروش همواره طی سالیان متمادی پرچم دار تولید انواع مبلمان در تنوع مختلف با بهترین و مقاوم ترین الیاف ها به همراه خلاقانه ترین دوخت ها و طرح ها و رنگ ها می باشد و مفتخر است تا محصولی بی نظیر و بدون رقیب را به خریداران عزیزش در سرتاسر نقاط کشور عرضه نماید.

همواره خرید این محصول شرکتی از از عرضه کننده مبلمان شرکت خرید کنید. این خرید بسیار مطمئن و عالی و ماندگار و مقرون به صرفه خواهد بود، قیمت مبلمان مکانیرمی با امکان خرید مستقیم و حذف واسطه ها بسیار ارزان و مناسب می باشد .هم اکنون فرصت را غنیمت شمرده و با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل را کسب نمایید. برای داشتن بهترین مبلمان می بایست از بهترین جا خرید نمود و برای داشتن دانش کافی نسبت به خرید و آگاهی کافی برای خرید خود از بهترین کارشناسان بهره گرفت.

5

 1. سلام وقت بخیر هزینه ارسال این محصول رو میشه لطفا بفرمایید برای شهرستان چقدر میشه؟

  • سلام قدرتی عزیز
   با توجه به درخواست شما در خصوص ترنزیت بارتون لطفا فرم موجود در سایت را پر نمایید همکاران ما در اسرع وقت باشما عزیزان ارتباط برقرار میکنند .

  • سلام کاربر گرامی
   برای دریافت پاسخ سوال خود لطفا برم داخل سایت را پر کنید مشاوران با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما