فروشنده بزرگ مبل راحتی پایه چوبی کوتاه

یکی از پرطرفدارترین مبل راحتی، مبل راحتی پایه چوبی کوتاه است که در عین راحت بودن به علت وجود پایه های چوبی باعث زیبایی منحصر به فردی شده است. در این سایت با قسمتی از نحوه تولید و پخش ارائه دهنده مبل راحتی پایه چوبی صورتی آشنا می شویم.

فروشنده بزرگ مبل راحتی پایه چوبی کوتاه

انواع مبل راحتی پایه چوبی کوتاه

انواع مبل راحتی پایه چوبی کوتاه جنس پایه مبل راحتی در اصل مهم ترین نکته ای است که باید به هنگام انتخاب آن ها مورد توجه قرار گیرد و یکی از بهترین مبل ها؛ مبل راحتی پایه چوبی است که البته در بیشتر مواقع بخاطر جلب توجه نکردن و چشمگیر نبودن آن توسط مشتریان نادیده گرفته می شود.

اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که مبلمان از جنس چوب بسیار سبک تر و در موارد دیگری مناسب تر از مبل هایی با پایه فلزی است که در ادامه مقاله بیشتر به بررسی این نوع مبل ها خواهیم پرداخت. بهترین چوب برای مبل راحتی برای ساختن قسمت های مختلف یک مبل از انواع مختلفی چوب استفاده می شود که هرکدام مزایای منحصر به فردی دارند و با توجه به دوام و سبکی و عوامل مختلف دیگری روی قیمت مبل تولیدی نیز موثرند.

بهترین چوب برای تولید مبلمان پایه چوبی یکی چوب راش است که بسیار سبک و مرغوب بوده و از بهترین چوب ها برای قسمت های مختلف انواع مبلمان می باشد و یکی هم چوب گردو است که دارای استحکام زیادی است و نیز رنگ آن بسیار زیبا و دلنشین می باشد.

دلایل انتخاب مبل راحتی پایه چوبی پایه مبل مهم ترین بخش مبلمان است و انتخاب مبلمان با پایه چوب نیز یکی از بهترین انتخاب ها است که بخاطر محکم بودن و طول عمری که دارد نسبت به انواع دیگر مبل طرفداران زیادی در بین مردم جهان دارد. پایه از جنس چوب مبل در طرح، مدل، رنگ و کیفیت های مختلفی تولید شده و دسترسی به آن آسان است بنابراین افرادی زیادی مبل هایی با این نوع پایه را انتخاب می کنند.

چرا مبل راحتی پایه چوبی کوتاه پرطرفدار است؟

چرا مبل راحتی پایه چوبی کوتاه پرطرفدار است؟ تولید فراوان مبلمان راحتی در طرح ها و رنگ های مختلف باعث می شود که خریدار و مصرف کننده انتخاب های متعددی را داشته باشد تا با توجه به سلیقه و مبلغ دلخواه، مبل راحتی پایه چوبی مدنظر خود را انتخاب کند. برای بررسی دقیق تر پایه مبل های چوبی باید مواردی مثل کیفیت، نوع، کاربرد و … را در نظر داشت تا بتوان بهترین مبلمان با پایه های از چوب را به منزل خود برد.

ویژگی های مبل راحتی پایه چوبی همان گونه که می دانید پایه های مبل راحتی از نظر جنس معمولا چوبی راش، روس و یا فلزی هستند که معمولا به صورت یک برش از چوب به شکل مستطیل بلند در امتداد قسمت پایین مبل وصل می شوند که می توان گفت مستطیلی بودن پایه ها از ویژگی های اصلی این نوع مبلمان می باشد ومخصوص آن ها است.

از دیگر ویژگی های مبلمان با پایه از چوب می توان به مواردی از جمله رنگ های مختلف، طرح های متنوع، کیفیت عالی و جابه جایی آسان به دلیل سبک بودن اشاره کرد، همچنین پایه هایی که از جنس چوب هستند دارای استحکام کافی در برابر تحمل وزن مبل و اشخاص می باشند.

مزایا یکی از مزیت های بهترین مبل راحتی با پایه از جنس چوبی این است که به هنگام خراب شدن و پوسیدگی این پایه ها؛ نیاز نیست که مبل را حتما دور انداخت و یا به طور کامل آن را تعویض کرد زیرا این پایه ها به راحتی از مبل جدا می شوند که در این صورت می توان آن ها را به کارگاه های تعمیراتی مبل برد و تعمیر کرد. همچنین می توان به کلی این پایه ها را تعویض کرد و پایه های نو و جدید برای آن ها گذاشت.

راهنمای انتخاب بهترین مبل راحتی پایه چوبی

راهنمای انتخاب بهترین مبل راحتی پایه چوبی برای خرید مبل راحتی لازم است که به نکات زیر توجه کنید:

۱- تناسب برای خرید مبلمان پایه چوبی لازم است مبلی را انتخاب کنید که اندازه و شکل آن با فضای اتاق نشیمن شما تناسب داشته باشد و با توجه به بزرگی و کوچکی اتاق انتخاب شود و رنگ پایه های از جنس چوب آن متناسب با دیگر وسایل اتاق باشد.

۲- کاربرد از دیگر نکات به هنگام خرید مبلمان پایه چوبی مانند نکات مرتبط به خرید مبل راحتی دو رنگ کاربرد آن است به عنوان مثال برای مبل راحتی جلوی تلویزیون،بهترین انتخاب مبلمان پایه L شکل و uشکل هستند زیرا این مبل ها دارای پایه ای از جنس چوب و مناسب برای تماشای فیلم مورد علاقه شما هستند.

۳- انتخاب بدنه مقاوم از دیگر نکات به هنگام خرید مبل راحتی، انتخاب یک مبل با بدنه مناسب است که بهتر است که بدنه این مبل ها نیز مانند پایه های آن ها از چوب باشد تا پایه چوبی توانایی تحمل بدنه را داشته باشد و زود خراب نشود.

۴- شکل دسته وقتی به خرید مبل های با پایه چوبی می روید سعی کنید شکل دسته این مبل ها و نیز جنس و رنگ آن ها متناسب با دیگر بخش های این مبل به خصوص پایه های چوبی آن باشد تا در عین سادگی دارای ظاهری شیک باشد.

۵- پارچه مبل راحتی پایه چوبی پارچه مبلمان نیز یکی از مواردی است که به هنگام خرید مبل راحتی با این نوع پایه مورد توجه قرار می گیرد و بهتر است که پارچه به کار رفته در آن دارای تناسب کافی با پایه های آن از نظر رنگ و دیگر موارد باشد.

۶- رنگ برای خرید انواع مبلمان مانند خرید مبل نئوکلاسیک رنگی که انتخاب می کنید نیز بسیار مهم است و بهتر است که این رنگ با دکوراسیون کلی منزل شما همخوانی لازم را داشته باشد و نیز قسمتهای مختلف آن با پایه های چوبی آن هماهنگ باشند.

۷- جنس اگر شما قصد خرید مبل راحتی با پایه های از جنس چوبی را دارید توصیه می کنم که به هنگام خرید آن به جنس قسمت های مختلف آن؛ از جمله قسمت نشیمن و دسته ها و پایه های آن توجه کنید که از جنسی با کیفیت بالا برخوردار باشند معایب مبل راحتی پایه چوبی مبلمان پایه چوبی به دلیل ظرافت پایه های آن ممکن است در جابه جایی ها دچار رنگ پریدگی و حتی شکستگی شوند.

قیمت خرید مبل راحتی پایه چوبی کوتاه

قیمت خرید مبل راحتی پایه چوبی کوتاه همچنین عمر این نوع مبل ها در مقایسه با مبل های دارای پایه فلزی کمتر است اما بسیار با ارزش تر از مبلمان پایه استیل هستند و همچنین نیز تنوع رنگ در پایه آن ها معمولا بالاتر است.

البته نکته قابل ذکر اینجاست که هر کارخونه ای نمیتواند تنوع رنگ در پایه های مبل بدهد. اما گروه کارخانجات مبل آنلاین امکان سفارش با رنگ دلخواه را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

مبلمان راحتی یکی از بروزترین مدل های مبلمان است و در طرح ها و رنگ های مختلف تولید و به بازار عرضه می گردد. از آن جایی که خرید مبل تقریبا یکی از نیاز های اصلی است و هر خانه ای، چه مدرن، چه کلاسیک و چه ساده به مبلمان نیاز دارد اما نکته قابل توجه این است که آیا مبلی وجود دارد که هم در حضور مهمان جلوه خوبی داشته باشد و هم خودمان در استفاده روزانه از آن دچار سختی نشویم؟!

پاسخ این است بلی، مبل راحتی پایه چوبی یکی از بهترین نوع مبلمان است با وجود راحتی دارای ظرافت و زیبایی خاصی است. دلایلی وجود دارد که باعث استفاده انبوه از انواع مبل راحتی شده است؛ به چند نمونه از آن ها اشاره می نماییم:

  • نشیمن و پشتی راحت این محصول باعث روی آوردن جمع کثیری به این نوع از مبلمان شده است.
  • تنوع در رنگ بندیِ چوب و پارچه مبل راحتی به عینه دیده می شود.
  • تنوع در رنگ چوب اعم از تیره یا روشن بودن چوب
  • و یا تنوع آن در پارچه به طوری که پارچه های استفاده شده برخی ساده و برخی طرح دار هستند که هر کدام از رنگ های متنوعی برخوردار هستند.
  • قیمت مبل راحتی پایه چوبی نسبت به نوع دیگر مبلمان بسیار مناسب است که این نکته مورد توجه عموم قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما