فروشنده مبل راحتی سبک کلاسیک

مبل راحتی چرم انواع مختلفی دارد که هر یک از انواع آن محصول ساخت شده در یکی از کشورهای تولید کننده ایران، ترکیه، آلمان، ایتالیا و فرانسه می باشد. ضمن این که متریالی که در تولید و ساخت مبل های راحتی به کار می رود نیز بسیار متفاوت بوده و باعث می‌ شود تا این مبل ها از طراحی و مدل های متنوع و به دنبال آن رنگ بندی های گوناگونی برخوردار باشند.

در این مقاله قصد داریم پیرامون موضوعاتی از قبیل مبل راحتی سبک کلاسیک، فروشنده مبل راحتی، انواع مبلمان راحتی، ابعاد استاندارد مبل و قیمت مبل سبک کلاسیک صحبت کنیم.

فروشنده مبل راحتی سبک کلاسیک

مشخصات مبل راحتی سبک کلاسیک

مشخصات مبل راحتی سبک کلاسیک

همان گونه که در بخش پیشین به آن اشاره کردیم، مبل های راحتی انواع و اقسام مختلفی دارند که طبقه بندی مبل های راحتی بر اساس مدل ها، طراحی و متریال به کار رفته در تولید آنها متفاوت می باشد و انواع مختلف آن را به دنبال دارد. یکی از انواع مبل های راحتی مبل تمام پارچه، نوع دیگر آن مبل های راحتی تمام چرم و نوع سوم آن مبل های راحتی کلاسیک می باشد که ترکیبی از پارچه و چوب است.

مبل راحتی کلاسیک موضوع و کانون اصلی توجه این مقاله است که مشخصاتی دارد که این مبل را از سایر انواع مبل راحتی دسته دار موجود در بازار و فروشگاه های عرضه کننده انواع مبلمان متمایز می سازد. یکی از مشخصه های بارز مبل های راحتی به سبک کلاسیک این است که این مبل ها اگرچه راحتی هستند، اما ظاهری شبیه مبلمان های سلطنتی و رویال دارند. اما به این دلیل که چنین ظاهری دارند به سبک کلاسیک شهرت یافته اند. ضمن این که در طراحی چوب و قاب این مبل ها از طرح ها و دیزاین های مبل های سلطنتی و رویال استفاده می شود.

پارچه های مبلی مورد استفاده برای انواع مبل های کلاسیک معمولاً پارچه هایی است که در تولید و ساخت انواع مبلمان سلطنتی مورد استفاده واقع می شود. مبل های راحتی سبک کلاسیک یک ویژگی دیگری که دارند این است که اکثر آنها در واقع محصولات کشورهایی نظیر ترکیه و فرانسه می باشند. این مبلمان ها در رنگ بندی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و از حیث درجه کیفی و محبوبیت نیز به همین ترتیب در رده بسیار بالایی قرار گرفته ‌اند. معمولاً این مبل ها اگرچه به ظاهر سلطنتی به نظر می ‌رسند، اما به دلیل نوع تشک و پارچه های استفاده شده در آنها و همچنین وزنی که دارند بسیار مورد پسند بوده و در عین حال که ظاهری رویال و مجلسی دارند اما بسیار راحت و در عین حال شیک می باشند.

ابعاد استاندارد برای مبل های راحتی

ابعاد استاندارد برای مبل های راحتی

مبل های راحتی یکی از انواع مبلمان های موجود در بازار هستند که به چند دسته تقسیم بندی می شوند. یکی از این مبل ها مبل های اداری است، نوع دیگر آن مبل های خانگی و نوع دیگر مبل های کلاسیک است که می‌ تواند در هر یک از این سه مکان و یا در هر سه مکان مورد استفاده قرار گیرد.

مبل های راحتی ابعاد استانداردی دارند که این ابعاد را نوع پارچه و طراحی به کار رفته در آن تعیین می کند. ابعاد استاندارد برای مبل های راحتی یکسان نیست. مثلا ابعادی که برای مبل های راحتی تمام چرم و مناسب برای موقعیت های رسمی همچون اداره ها، بانک ها و راهرو و لابی های برخی از مجتمع های تجاری و اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، ابعادی است که معمولاً ارتفاع آن از یک متر کمی بیشتر است.

برخی دیگر ابعاد ارتفاعی آن کمتر بوده اما تکیه گاه آن ممکن است بلند تر باشد. همچنین ابعادی که برای طول این مبلمان ها به کار می رود نیز در حدی است که معمولاً کاناپه آنها بیش از ۲ یا نهایتاً سه نفر را در خود جای نمی ‌دهد. اما ابعادی که برای مبل های راحتی تمام پارچه مورد استفاده قرار می‌ گیرد و بالاخص آن دسته از مبل هایی که تمام پارچه و بدون دسته هستند، ابعاد کمی بزرگ تر با ارتفاع تکیه گاه بیشتر می باشند. کاناپه آنها می ‌تواند تا حداکثر ۴ نفر را هم به راحتی در خود جای دهد. ضمن این که پایه‌های این مبل ها در زیر خود مبلمان همانند مبل های چرمی پنهان است.

اما ابعادی که برای تولید و ساخت انواع مبلمان های راحتی از نوع کلاسیک استفاده می‌شود با ابعاد دو نوع مبل راحتی که پیش تر به آن اشاره کردیم متفاوت می باشد. ابعاد مبل های کلاسیک به دلیل آن که این مبل ها بیشتر سبک و طراحی سلطنتی دارند، همچون ابعاد مبلمان های سلطنتی و رویال می باشد و ارتفاع آن از دو مبل گفته شده کمی بیشتر است. پایه های آنها عموماً مشخص و از جنس دسته آن است و تشک مبل تا کف زمین فاصله دارد.

بررسی قیمت مبل راحتی سبک کلاسیک

بررسی قیمت مبل راحتی سبک کلاسیک

جهت استعلام از آخرین و به روزترین قیمت های مناسب مبل های راحتی سبک کلاسیک بهتر است به پایگاه های اینترنتی معتبری که مستقیماً با فروشگاه‌ های تولید، توزیع و عرضه انواع مبلمان های راحتی و علی ‌الخصوص آن دسته از مبلمان های راحتی کلاسیک فعالیت دارند مراجعه شود.

این فروشگاه‌ ها و پایگاه‌ های اینترنتی اکثراً خود صاحب فروشگاه ها و مراکز عرضه و توزیع به صورت حضوری می باشند و انواع مبل سبک کلاسیک را با قیمت های مختلفی که بسته به نوع کشور سازنده، متریال به کار رفته در آن درجه کیفی مرغوبیت و تعداد تکه ها و قطعات مبلمان دارد و همچنین تعدادی که ست مبلمان تشکیل می ‌دهند متفاوت می باشد.

جهت بررسی قیمت مبل های راحتی که به سبک کلاسیک ساخته می شوند، لازم است که ابتدا از اعتبار چنین پایگاه هایی که به صورت آنلاین فعالیت می‌ کنند اطمینان حاصل شود و سپس قیمت به روز مبلمان های عرضه شده در فروشگاه های اینترنتی آنان با یکدیگر مقایسه شده و سپس به صورت حضوری از مبلمان دیدن به عمل آید. افزون بر این، مبلمان های راحتی که به سبک کلاسیک هستند معمولاً قیمت‌ هایی دارند که با قیمت مبلمان های سلطنتی تقریبا می توان گفت برابری می کند.

اما با این حال توصیه می شود که حتماً بررسی این قیمت ها در به روز ترین پایگاه های اینترنتی صورت گیرد چون همواره به دلیل وارداتی بودن این محصول در اغلب مراکز توزیع و پخش آن این قیمت آن روزانه متغیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما