فروشگاه عرضه مبل راحتی مدرن

شاید در گذشته مبلمان به عنوان کالای لوکس به شمار می رفت و در کمتر خانه ای یافت می شد ولی امروزه به عنوان یکی از ضروریات هر خانه ای، جهت ایجاد راحتی و آرامش به کار گرفته می شود.

فروشگاه های زیادی به عرضه مبل راحتی مدرن می پردازند که انواع آن را با توجه به نیاز و سلیقه مشتری در معرض خرید می گذراند. در این مطلب با طرح های مبل مدرن و توزیع کننده آن آشنا می شویم.

طرح های مبل راحتی مدرن

طرح های مبل راحتی مدرن مبل راحتی دسته دار یا همان کاناپه به طور معمول در اتاق نشیمن منزل یا دفاتر تجاری و اداری و در مقابل تلویریون چیده می شود. در خانه هایی با محدودیت فضا انتخاب مبل راحتی بهترین گزینه می باشد چرا که با وجود سادگی اش، علاوه بر تامین راحتی و آسایش، زیبایی و جلوه خوبی به فضایی که در آن چیده است می دهد. همان طور که از نامش پیداست در طراحی مبل راحتی تامین آسایش و ایجاد استحکام مناسب در اولویت است و بعد جنبه های زیبایی آن مطرح است ولی در طراحی مبل راحتی مدرن هر دو جنبه مد نظر قرار گرفته است.

مبل های راحتی در طرح های یو شکل (U)، طرح ال (L)، تخت خواب شو، چستر لمسه دوزی شده، ساده، کلاسیک، فانتزی و غیره در اندازه های هفت یا هشت نفره وجود دارد. هر یک از طرح ها با توجه به شکل ظاهری، رنگ روکش، نوع اسکلت و مواد اولیه ای که در تولید آن به کار رفته است به مدل های بسیار متنوعی تقسیم بندی می شود. تولید کنندگان با در نظر گرفتن ویژگی هایی سعی در تامین نیاز مشتریان در زمینه مبل راحتی می نمایند. از جمله این ویژگی ها عبارتند از: قابل تعویض و قابل شستشو بودن پارچه مبلی، مرغوبیت فوم و اسفنج و حفظ حالت اولیه در استفاده مداوم، استحکام بدنه یا اسکت مبل با استفاده از چوب های با کیفیت راش، گردو، چوب سفید و روس.

توزیع کننده مبل راحتی مدرن

توزیع کننده مبل راحتی مدرن در گذشته مبل راحتی از کشورهای دیگر وارد می شد و به دلیل کیفیت بالایش مورد استقبال واقع می شد و تنها مزیت مبل تولید داخل، قیمت پایین آن بود که مشتری را ترغیب به خرید می کرد. با افزایش قیمت دلار و در نتیجه افزایش قیمت نجومی محصولات وارداتی از جمله مبل، اقبال عمومی به مبل های رحتی وارداتی کمتر شد و بازار مبل داخلی رواج بیشتری یافت.

امروزه کیفیت مبل راحتی تولید داخل به اندازه ای بالا رفته است که قابل رقابت با نمونه های خارجی است. گارگاه ها، شرکت های تولیدی و کارخانه های بسیاری در تولید و عرضه و توزیع مبل راحتی با کیفیت در مدل های متنوع فعالیت می نمایند که بعضی از آن ها صاداراتی در این زمینه دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما