فروش استثنایی مبل مدرن رنگ خاکستری

فروش استثنایی مبل مدرن رنگ خاکستری، فرصتی است برای خاص پسندان تا با خرید و استفاده مبل خاکستری، به دلیل خصوصیات مثبتی که در اثربخشی در نظم دیداری و زیبایی محیط دارد ، ضمن رسیدن به نتیجه مطلوب و رعایت فاکتورهای مهم در دکوراسیون، از ویژگی منحصر بفرد وخاص بودن انتخابشان لذت ببرند. امید است با انتخاب مبل ساخت ایران، گامی استوار در جهت خودکفایی و حمایت از تولید ملی کشورمان برداریم.

فروش استثنایی مبل مدرن رنگ خاکستری

یک مبل خوب چه مشخصاتی دارد؟

یک مبل خوب چه مشخصاتی دارد؟ برای انتخاب یک مبل خوب ،ابتدا باید ویژگی ها و مشخصات آنرا بدانیم.طبیعتا نوع متریال و موادی که در ساخت مبلمان بکار رفته اند در رتبه بندی آن نقش بسزایی دارند.مثلا نوع چوبی که در تولید بکار رفته است بسیار حائز اهمیت می باشد که در این مورد می توانید از فروشنده یا تولید کننده مبل سوال کرده و آگاهی های لازم را بدست بیاورید.

مرغوب ترین نوع چوب ، جهت استفاده در صنعت مبلمان مدرن راحتی ، چوب درختان راش، افرا، توسکا، گردو و بلوط می باشند. مبل خوب باید نه خیلی سنگین باشد که به لحاظ جا به جایی ایجاد مشکل و دردسر بنماید و نه خیلی سبک باشد.چنانچه مبلمانی سبک بود نشاندهنده اینست که در آن از چوب ضعیفی با استحکام کم استفاده شده است.مثل چوب درخت کاج.این نوع از چوبها در برابر ضربه مقاوم نیستند و خط و خش برمیدارند و باعث می شوند که مبل زودتر ظاهر کهنه و نامطلوبی به خود بگیرد.

یک مبل خوب و مناسب نه خیلی نرم است که به هنگام نشستن تقریبا در آن فرو بروید و نه خیلی سفت است که روی آن معذب بوده و احساس راحتی ننمایید.فاصله نشینمگاه مبل تا زمین باید به اندازه ای باشد که کف پاها کاملا روی زمین قرار بگیرند و بهتر است که در ناحیه گودی کمر هم برجستگی جهت پر کردن، داشته باشند تا اسکلت بدن در استانداردترین حالت قرار بگیرد .باید اذعان داشت که مبل راحتی خوب خدمت بزرگی در جهت پیشگیری از ابتلا به بیماریهای اسکلتی و قامتی به ما می کند پس اگر دوست دارید که خود و فرزندانتان همیشه زیبا بمانید حتما به این نکات توجه ویژه داشته باشید.زاویه صندلی با پشتی حدودا صد درجه و ارتفاع صندلی ها شصت و چهار سانتی متر باشد.

بهتر است در هنگام خرید، حین مذاکره با فروشنده روی مبل بنشینید و آنرا تست کنید و پس از برخاستن حتما تشک آنرا نگاه کنید.تشک مبل خوب سریعا به حالت اولیه باز می گردد و تغییر شکل نداده و حتی دچار گودی باقیمانده موقت هم نمی شود.مبلمانی که در آنها از فوم سرد استفاده شده است در مدت زمانی کمتر از یک دقیقه پس از برخاستن از روی آنها به حالت اولیه باز می گردند پس نسبت به مبلمانی که در متریال آنها از فوم گرم استفاده شده است ارجح تر می باشند.

پارچه ای که برای روکش مبل استفاده شده است هم باید مدنظر قرار بگیرد که حتما جنس و بافت متراکم و کیفیت عالی داشته باشد و دیرتر دچار فرسودگی و یا تغییر رنگ شود و تار و پود مقاوم تری داشته باشد.یک مبل اسپرت خوب نباید روی یک سطح صاف لق بزند و یا جیرجیر کند.

نگاه ریزبینانه تر مبلی را شاخص می کند که فضاهای غیر قابل دسترس نداشته باشد.بدان معنا که در صورت سقوط اتفاقی اشیای ارزشمندی مانند انگشتر و امثالهم براحتی بتوان آنها را بدون آسیب زدن به مبل خارج کرد.

مبل خاکستری برای چه دکوراسیونی مناسب است؟

خاکستری یک رنگ خنثی است و از این ویژگی برخوردار است که براحتی با سایر رنگها قابل ترکیب است.بنابراین می تواند جهت انتخاب رنگ برای مبلمان بهترین گزینه باشد .چرا که براحتی با سایر وسیله های منزل ست می شود و برای تنوع بخشیدن هم ، می توان از چند کوسن رنگی بر روی آن استفاده کرد.

مبل خاکستری زود دل زدگی ایجاد نمی کند و مخصوصا برای افرادی به تنوع رنگی زیاد در سایر وسیله های منزلشان علاقه دارند، کمک شایانی در منظم و زیباتر دیده شدن وسیله ها در کنار یکدیگر می کند و حالت تا به تا بودن و لنگه به لنگه ای و شلختگی را در دید اول، از ذهن دور می کند.

این رنگ در هر دو نوع سبک طراحی مبلمان، اعم از مدرن و کلاسیک، منحصر بفرد و زیباست.همچنین استفاده از رنگ خاکستری در مبلمان باعث می شود که اگر تابلو یا فرش یا هر وسیله تزئینی و دکوری دیگری در کنار آن قرار بگیرد، کانون توجه شده و بیشتر به چشم بیاید.

با استفاده از مبل چستر خاکستری می توانیم به کنتراست مطلوبی در استفاده از رنگهای گرم یا سرد در دکوراسیون منزل برسیم. بنا بر این نتیجه گیری می شود که مبل خاکستری برای هر گونه دکوراسیونی یک گزینه خاص و شایان تامل است.

شیک ترین مبل ها را بشناسید

شیک ترین مبل ها را بشناسید مبل ها از تنوع بالایی در طرح برخوردار هستند.شما می توانید بر اساس نوع فضای مورد نظرتان جهت مبله کردن که متعاقبا توضیح داده خواهد شد، یک مبل شیک انتخاب نمایید.

مبل طرح چستر: به گونه ای اطلاق می شود که در رویه آن از لمسه کاری و فرو رفتگی های دکمه دار استفاده شده است.پارچه مورد استفاده در این طرح عموما براق و اعلا می باشد.

مبل تمام پارچه: در این مبلمان چوب کمتری بکار رفته است که صرفا جهت اسکلت مبل می باشد و دسته ها و تاج و سایر قسمتهای مبل از پارچه پوشیده شده است.اخیرا این دسته از مبل ها به علت ویژگی های منحصر به فردشان، به جایگاه ویژه ای در دکوراسیون منزل دست یافته اند.از این ویژگی های متمایز کننده می توان به درصد ایمنی بالاتر برای استفاده در خانواده های بچه دار اشاره کرد.همچنین اگر به هنگام جابجایی و اسباب کشی سهوا با جایی برخورد پیدا کنند به دیوار صدمه ای نمی زنند.علاوه بر این بسیار شیک و راحت هستند.این مدل از مبلمان در لابی ساختمانها و دفاتر کاری نیز مورد مصرف دارند.

مبل چوبی تمام استیل:که جنبه لاکچری تر و پر زرق و برقتری دارد و بیشتر ساختار آن چوب استیل است.

مبل راحتی استیل: که هم راحتی است و هم چوب استیل در آن بکار رفته است.

مبل بدون پایه: از طراحی های جدید و فانتزی در صنعت مبل، طراحی مبلهای بدون پایه است.این نوع از مبلمان نظم و زیبایی بیشتری به محیط بخشیده و فضا را یکدست و شیک جلوه میدهند.دیده شدن تعداد زیادی پایه در زیر مبلها چندان منظره جالبی ایجاد نمی کند.

حال با پرداختن به تمام این موارد، باز هم تعریف مشخصی از مبلمان شیک وجود ندارد چون شیک بودن یک جنس یا کالا مستقیما با روحیات و سلیقه شخصی هر فردی رابطه دارد و طبیعی است که نظر همه با همدیگر یکسان نخواهد بود.لذا تنوع در طراحی و رنگ و پارچه، می تواند پاسخگوی سلایق و علایق مختلف باشد.

راهنمای انتخاب مبل مناسب برای ما

اولین چیزی که پس از کیفیت و زیبایی ، در تهیه مبلمان اهمیت پیدا می کند اینستکه بسته به فضایی که قرار است مبله شود ، از نوع مناسبی از مبلمان استفاده شود.

مثلا فضاهای اداری و دفتر کار نوع خاصی از مبلمان و چیدمان را می طلبد .همچنین مبلمان برای پذیرایی از میهمانان رسمی در منزل که فقط چند ساعت میزبان آنها خواهید بود، با مبلی که جهت استفاده روزانه و حتی لمیدن از آن استفاده می کنید، تفاوت دارد.

طبیعتا می بایست اولی از قیمت و کیفیت و زیبایی بیشتری برخوردار باشد و مشخصاتی از قبیل داشتن کنده کاری و منبت کاری و بدنه بزرگ و بلند داشته باشند.هرچقدر کنده کاریهای تاج و دسته و پایه مبلها با نقوش ظریفتر و پیچیده تر باشد ، قیمت مبل هم بالاتر است. .مبلهای کلاسیک واستیل و سلطنتی بیشتر برای این مورد کاربرد دارند.جهت کاربری مبل در حوزه مورد دوم، بیشتر مبلهای راحتی و سبکتر که امکان لمیدن و چرت روزانه در آنها محیا باشد بهتر است. امروزه در چیدمان اداری بیشتر از مبلهایی با روکش چرم و درصد راحتی متوسط استفاده می شود که هنگامی که ارباب رجوع مراجعه می کند یا در جریان میتینگ های کاری، قامت، شکل اصلی و رسمی خود را حفظ کرده و فرم نشستن در چنین مجامع رسمی، حمل بر بی ادبی نشود.البته نباید آنقدر سفت باشد که چوب و فنر آن موقع نشستن، احساس شود.

در مورد چیدمان این مکان ها هم ، باید به گونه ای انجام شود که هیچ فردی نقطه کور دید نداشته باشد و براحتی بتواند با سایرین ارتباط چشمی برقرار کند.پر واضح است که استفاده از مبلمان به شکل ال برای این منظور چندان توصیه نمی شود.

مبلی که برای هر مکان انتخاب می شود از نظر رنگ و مدل باید در سازگاری با سایر دکوراسیون منزل و رنگ دیوارها باشد.رنگ پارچه و چوب و سبک مبل در کوچکتر یا بزرگتر نشان دادن هر فضا (بر اساس ترفند ایجاد خطای دید) نقش کلیدی دارد.

مبلمان روشن فضاها را بزرگتر و مبلمان تیره فضا را کوچکتر جلوه می دهند.برای فضاهای کوچک مثل خانه های آپارتمانی باید حواسمان را کاملا جمع کنیم که به هنگام خرید از طرح و رنگ پارچه مبل غافل نشویم.ممکن است زیبایی یک مبل با طرح پارچه شلوغ و گل درشت در فروشگاه مبل، که مساحت زیادی دارد، نظر ما را به خود جلب کند اما مبل مناسب برای ما باید در فضای مورد نظرمان مجسم شود.پر واضح است که چنین مبلمانی مناسب فضاهای کوچک نیست و خانه را درهم و برهم و نامنظم نشان می دهد.

اینجاست که کارایی مبل ال برجسته می شود زیرا کاملا مناسب فضاهای کوچک هستند زیرا فضای کمتری اشغال می کنند و از یک سمت هم با چسبیدن به دیوار مانع ایجاد فضای پرت پشت مبل می شوند.همچنین بهتر است رنگ مبل یکدست و روشن باشد.یا در صورت نپسندیدن طرح ال می توانید از مبلهای نیم ست استفاده کنید.

مرجع پخش انواع مبل خاکستری

مرجع پخش انواع مبل خاکستری بزرگترین و شناخته شده ترین مرجع جهت پخش مبل در تهران، بازار بزرگ یافت آباد، بلوار دلاوران و میدان حسن آباد هستند که بصورت تخصصی و با رقابت تنگاتنگی به عرضه محصولات وطنی و صادراتی با تنوع و کیفیت پرداخته اند.

خصوصا درصد بالاتری از مبلمان ایرانی هستند و کمتر مبلمان وارداتی دیده می شود زیرا بخاطر تعرفه های گمرکی وارد کردنشان صرفه اقتصادی ندارد و سوای این جریان، تولیدات وطنی خودمان به لحاظ کیفیت هم پای مشابه های خارجی شان هستند و حتی گاها خوش کیفیت تر و گران ترند.

مراجع پخش مبلمان، مبلها را در تعداد بسیار بالا از توایدی ها خریداری نموده و اقدام به خرده فروشی و پخش کالا در مبل فروشی های اقسی نقاط کشور می نمایند.

گاها قراردادی در این زمینه مابین مراجع پخش و کارخانجات تولیدی منعقد می شود و در آن درصدی از فروش به عنوان پورسانت در نظر گرفته شده و جنس بصورت امانی جهت توزیع در اختیار پخش کنندگان قرار می گیرد که این امر کاملا سلیقه ایست و ارتباط با سیاستهای سیستم مدیریت فروش کارخانجات و کارگاههای تولیدی دارد.

خرید آسان انواع مبل خاکستری

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و دسترسی همگانی به اینترنت، می توان بجای حضور در نمایشگاههای عرضه محصولات مبلمان یا فروشگاههای بزرگ، و بازارهای مبل ، براحتی با در دست داشتن یک گوشی موبایل، به تمام مدل ها و قیمت های مبل خاکستری و حتی مقایسه قیمت ها در محصولات مشابه و بررسی دقیق شرایط فروش و گارانتی آن، دسترسی آسان داشته و حتی مبلغی که توافق شده بعنوان پرداخت یا پیش پرداخت به حساب فروشنده واریز شود را با استفاده از همراه بانک یا سایر اپلیکیشن های پرداخت و انتقال وجه، جابه جا کرد.

تنها نکته ای که باید مد نظر قرار داد اینستکه شرط کنید در صورت عدم تطابق کالای ارسالی با تصاویر مربوطه ، شما مجاز به استرداد و فسخ قرار داد و اخذ مبلغ واریزی تان باشید.

البته در این میان خرید از فروشگاهها و برند های معتبر و شناخته شده تر در عرصه تجارت در اولیویت قرار دارد و از افتادن در دام کلاهبرداران اینترنتی و مشتی از سودجویان پیشگیری بعمل می آورد.یا اینکه می توان جهت صرفه جویی در وقت و هزینه، انتخاب اینترنتی صورت گرفته و سایر مراحل خرید بصورت حضوری انجام پذیرد.

حسن استفاده از تصاویر ژورنالی و اینترنتی برای خریدار اینست که می تواند از چیدمان اطراف مبل در تصویر هم ایده بگیرد و به نتیجه مطلوبتری در منظم کردن داده های چیدمانی در ذهن و سپس پیاده کردن روی محیط مورد نظر برسد.

عرضه کنندگان بهترین انواع مبل خاکستری

عرضه کنندگان بهترین انواع مبل خاکستری تقاضا برای مبل خاکستری در بازار بالاست.از اینرو برخی تولید کنندگان و عرضه کنندگان صنعت مبل، صرفا در راسته تولید مبل خاکستری رنگ در طرحهای متنوع با تناژ رنگی مختلف از خاکستری و گاها با ته تناژی از یک رنگ ترکیبی با خاکستری فعالیت می کنند.

در نمایشگاهها و فروشگاههای بزرگ مبلمان ، به دلیل پر متقاضی بودن این نوع، غرفه یا غرفه هایی صرفا به عرضه آن پرداخته اند.در ایران برندهای برتر و قابل اعتمادی در زمینه ساخت و عرضه معرفی شده اند که با یک سرچ کوتاه براحتی می توان از سابقه فعالیت و معاملاتشان در عرضه کالا و تجارت آگاه شد.

مجموعه اروم لادین جزو پیشنهادات امن ما برای خرید مبل خاکستری ،به شما می باشد و خرید به هر دو صورت حضوری و غیر حضوری از این مجموعه مقدور می باشد.

4

  1. سلام خسته نباشید لطفا آدرس نمایندگی خودتون رو در سایت درج کنید. قیمت را نیز در سایت قرار دهید.

  2. سلام محصولاتی که تو سایت گذاشتین موجودن؟ قیمتشونم لطفا تو سایت درج بفرمایید.

  3. سلام من سفارش دادم برای مغازم به صورت کلی عالی بود کیفیتش به شما هم پیشنهاد میکنم اگه میخواین تهیه کنید از این سایت خرید کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما