قیمت انواع مبل راحتی شیک

در حال حاضر و با افزایش طراحان مبل، مبلمان راحتی در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شوند که هر فردی می تواند بنا به نیاز و سلیقه خود نمونه ای از آن ها را خریداری نمایند.

مرکز عرضه مبل راحتی چرم شیک با توجه به سفارش خرید بالای آن ها بسیار داغ بوده و افراد در اقصی نقاط کشور نسبت به تهیه آن ها اقدام می نمایند. در مواردی مراکز عرضه به ارائه عمده این سری از محصولات می‌ پردازند که با این وجود افراد می‌ توانند در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابند.

قیمت انواع مبل راحتی شیک

مراقبت از مبل راحتی بر اساس پارچه

مراقبت از مبل راحتی بر اساس پارچه

در حال حاضر بسیاری از خانه ها در متراژهای کوچکی ساخته می شوند و به همین دلیل باید برای بخشیدن جلوه ای مناسب به آن ها از انواع مبل کم جا استفاده کرد، با این وجود شما در فضای اتاق خود صرفه جویی داشته‌ اید و می توانید سایر وسایل را در بخش مناسب به خود قرار دهید.

در حال حاضر ما با انواع مبل ها به همراه طرح های بزرگ و چند تکه مواجه هستیم که افراد دارای محیط های کوچک از استفاده از آن ها محروم هستند، اما توجه داشته باشید که می توانید از مبل هایی با طراحی های زیبا و حتی چند تکه در محیط کم خود استفاده نمایید و فضایی متفاوت را در خانه کوچک خود خلق کنید.

برای انتخاب مبل راحتی کم جا بهترین گزینه استفاده از انواع مبل راحتی دسته دار می باشد، توجه داشته باشید که پهنای این نمونه مبل باید در حدود ۱۴۷ سانتی متر باشد، در حال حاضر مبل راحتی چرم مات با رنگ های خنثی و زمینه ای وجود دارند که با رنگ کوسن، ترکیبی زیبا و شیک را ایجاد می کنند. شما با استفاده از میز مدرن جلو مبلی می توانید دو سبک قدیمی و مدرن را با یکدیگر تلفیق نمایید.

مبل سوپر راحتی هم گزینه ای دیگر از انواع مبل راحتی کم جا است که می تواند گزینه ای عالی برای بخشیدن ظاهری مناسب به محیط شما شود، این مبل دارای پهنای ۱۱۷ سانتی متری است و از روکش پنبه‌ ای و نرمی برخوردار می باشد که ظرافت و راحتی آن را مشخص می کند، با استفاده از رنگ آبی کلاسیک می توانید در فضای خود آرامش خوبی را خلق کنید.

اما برای این که دکوراسیون زیبا داشته باشید باید از مبل راحتی خود به بهترین نحو ممکن نگهداری نمایید، با این وجود شما می‌توانید بر طول عمر آنها بیفزایید و در سالیان دراز از آنها استفاده داشته باشید، با توجه به نوع پارچه مبل روش مراقبت از مبل می تواند متنوع باشد، به عنوان مثال روشی که شما با استفاده از آن ها مبل راحتی چرم خود را حفظ می نماید با روشی که برای نگهداری از مبل راحتی پارچه ای پی می گیرید متفاوت می باشد.

از زیباترین انواع مبل های راحتی می‌توانیم به مبل راحتی چرم اشاره داشته باشیم این مبل از گران ترین انواع مبلمان بوده که می تواند زیبایی خاصی را به محیط شما ببخشد، برای اینکه مبلمان چرم خود را در مدت زمان طولانی حفظ نمایید به نکات مهمی در نگهداری از آنها توجه داشته باشید، از مهمترین آنها می‌توانیم به واکس زدن مبل چرم اشاره داشته باشیم.

تفاوتی ندارد که لباس چرم استفاده می کنید یا برای مبلمان راحتی منزل این جنس را انتخاب کرده اید، در هر صورت واکس زدن مرتب را باید در برنامه خود قرار دهید. یکی از مهم ترین اصول نگهداری از مبل چرم، واکس زدن آن با واکس های مخصوص می باشد.

بعد از شستشو و گردگیری مبل چرم، بهترین کار استفاده از واکس های مخصوص و همچنین اسپری های براق کننده می باشد. واکس زدن به مبل چرمی باعث میشود تا از خشک شدن و ترک برداشتن مبل جلوگیری شود و در نتیجه طول عمر آنها بیشتر میشود.

از دیگر مواردی که در لیست فاکتورهای مهم در نگهداری از مبل راحتی چرم قرار میگیرد، گردگیری مرتب آن می باشد. با توجه به اینکه روکش های چرمی در برابر نفوذ آب تا حد مطلوبی مقاوم هستند، در نتیجه بهتر است با پارچه نمدار تمام بخش های آن را گردگیری کنید. پیشنهاد می کنیم از تمیز کردن گوشه های مبل غافل نشوید چون خیلی زود به محلی برای تجمع گرد و غبار تبدیل میشوند.

اشاره شد در صنعت مبلمان از پارچه های متنوعی استفاده شده است یکی از این نمونه کار ها دارای سطح مقاومت خاصی هستند و از آثار لکه گیری و یا سایر موارد با یکدیگر متفاوت می باشند شاید باید برای نگهداری از مبلمان پارچه ای خود از مواد شوینده مناسبی استفاده نمایید،

جنس پارچه های به کار رفته در مبلمان با هم متفاوت است و هر پارچه برای شستشو نیاز به شونده خاصی دارد. سعی کنید در زمان خرید مبلمان راحتی پارچه ای از فروشنده درباره جنس روکش آنها سوال بپرسید. دقت داشته باشید که نگهداری از مبل راحتی مخمل ممکن است به شوینده هایی نیاز داشته باشد که برای برای پارچه های مازراتی مناسب نباشند. عدم توجه به نوع شوینده باعث میشود رنگ پارچه از بین برود یا لکه های روی آنها پر رنگ تر شوند.

در بسیاری از مواقع ممکن است بخواهید مبل راحتی پارچه ای خود را بشویید. در این شرایط می توانید کار را به متخصصین شستشوی مبلمان بسپارید یا خودتان این کار را انجام دهید. با استفاده از بخار شور می توانید روکش مبلمان را تمیز کنید. یکی از اصول بسیار مهم در نگهداری از مبل راحتی پارچه ای عدم استفاده از بخار شور با بخار زیاد می باشد، چون ممکن است رطوبت آن باعث شود تا مبل تغییر ظاهر دهد.

جدیدترین مبل های راحتی را بشناسید

توجه به دکوراسیون داخلی و چیدمان مناسب آن همواره اهمیت داشته است، شما می توانید با انتخاب وسایل اندکی فضایی چشمگیر و جذاب را برای خود فراهم آورید، از مهم ترین اجزا در دکوراسیون داخلی منزل مبلمان می باشد که معمولا در قسمت پذیرایی هر خانه ای یافت می شود.

شما با انتخاب مبلمان درست و زیبا می‌ توانید به فضای خانه هر چند کوچک خود گرمی خوبی ببخشید، در حال حاضر ما با انواع بسیار زیادی از مبلمان مواجه هستیم که هر یک از آن ها از ویژگی‌ های منحصر به فردی برخوردارند و در فضاهای خاصی استفاده می شوند.

در این بین انواع مبل راحتی تمام پارچه از استقبال خرید بی نظیری برخوردار می باشد و قدمتی ۲۰۰ ساله دارد، مبلمان راحتی در نمونه های دو نفره، سه نفره و یک نفره در بازار ارائه شده و می توانید بنا به نیاز خود آن ها را خریداری نمایید.

در بدنه مبل های راحتی مدرن، چوبی دیده نمی شود و پایه کوتاهی دارند، این مبل ها از دسته های پهنی برخوردار هستند و در عین حال نسبت به انواع مبلمان استیل ابعادی کوچک تری دارند.

در فرآیند تولید مبل راحتی باکیفیت از متریال متنوعی استفاده شده و در نتیجه دوام و قیمت نهایی آن ها متغیر می باشد، پارچه ای که به عنوان روکش سراسر مبل راحتی مدرن شما را پوشانده است، دارای جنس های مختلفی است، در واقع انواع مبلمان راحتی می‌ تواند تمام چرم و یا پارچه مبلی باشد.

انواع مبلمان راحتی در منازل و محیط کار از طرفداران بسیار زیادی برخوردارند و از آن ها در قسمت پذیرایی و نشیمن استفاده می شود. مبلمان راحتی از دسته های پهنی ساخته شده اند و در ظاهر آن ها پارچه به وفور دیده می‌ شود.

رفع خستگی با مبل راحتی استاندارد

رفع خستگی با مبل راحتی استاندارد

مبل راحتی از نمونه مبل هایی هستند که بسیار نرم بوده و برای داشتن آرامش استفاده از آن ها توصیه می شود. در واقع اینگونه از مبل ها نه آنقدر نرم هستند و نه آنقدر سفت؛ بلکه دارای نرمی بسیار ملایمی اند.

مبلمان مناسب می تواند باعث زیبایی اتاق شما شود، بنابراین شما در هنگام خرید آن ها باید بسیار سختگیرانه عمل کنید. از خصوصیات مبل راحتی جدید، می توانیم به اختصار به موارد زیر اشاره داشته باشیم

مهم ترین نکته در هنگام خرید مبل راحتی توجه به فضایی است که در اختیار دارید.

قسمت پشتی مبل راحتی مرغوب باید ارتفاع مناسبی داشته باشد تا شانه ها و قسمت های گردن را به خوبی پوشش دهد. مبل راحتی استاندارد باید بتواند به خوبی گودی‌ کمر شما را حفظ کند. از طرفی باید به گونه‌ ای باشد که پا نه آویزان و نه بسیار خم شود

چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

وزن مبل یکی از ویژگی‌ هایی است که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد. انواع مبل های راحتی رنگ های متنوعی دارند و برای هر سلیقه ای رنگ خاصی وجود دارد، اما بهترین مبل راحتی دارای رنگی است که آلودگی ها و کثیفی را به خود جذب نکند و یا پس از جذب نشان ندهد.

در هنگام خرید مبل بهتر است زمانی در حدود ۱۰ دقیقه بر روی آن بنشینید و در صورتی که پس از بلند شدن مشاهده کردید که مبل فرو رفته است و این فرورفتگی در مدت زمان زیادی همچنان باقی ماند، از خریدن آن اجتناب کنید. مبل خوب باید به زودی به وضعیت ایده آل خود برگردد.

اما بسیاری از مبل های راحتی دارای پایه چوبی اند، پایه های چوبی در مبل راحتی باعث می شوند که تمیز کردن زیر مبل بسیار راحت تر باشد و حمل و نقل آن کار دشواری نباشد. پایه های چوبی در ارتفاع استاندارد خود تولید می شوند و پایه چوبی بسیار بلند از زیبایی کار کم خواهد کرد.

یک مبل راحتی طبی چه مشخصاتی دارد؟

از انواع مبل راحتی در اداره جات، اتاق های نشیمن، اتاق های مخصوص تلویزیون و… به وفور استفاده می شود. مبل های راحتی دارای قدمت بیش از ۲۰۰ ساله هستند و برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا تولید شده‌ اند.

این مبل ها در قالب های دو نفره، سه نفره یا یک نفره در بازار به وفور یافت می شوند. در ظاهر این نمونه مبل ها، چوبی وجود ندارد و پایه آن ها کوتاه می باشد. دسته های مبل راحتی پهن بوده و در مقایسه با انواع مبلمان استیل از قیمت کم تری برخوردار می باشد.

مواد استفاده شده در ساخت این نمونه مبل ها تعیین‌ کننده دوام و قیمت آن ها می باشد. در بدنه این سری از مبل ها چوب های متنوعی استفاده شده که هر یک از آن ها از استحکام منحصر به فردی برخوردارند.

پارچه‌ای به عنوان روکش در سطح مبل یافت می‌ شود، بر روی قیمت نهایی آن ها تاثیر گذار می باشد. این نمونه مبل ها در اکثر خانه های ایرانی وجود دارد و از آن ها بیش تر از همه در اتاق پذیرایی و نشیمن استفاده می نمایند.

اما در حالت کلی مبلمان به دو دسته راحتی و کلاسیک تقسیم می شوند که مابقی مبلمان در زیر شاخه این دو دسته قرار می‌ گیرند. در حال حاضر مبلمان راحتی مدرن تری به وجود آمده‌ اند که از استقبال خرید بالایی برخوردار می باشند.

مبلمان راحتی از طراحی منحصر به فردی برخوردارند و از پر استفاده ترین آن ها می توانیم به نمونه ی کاناپه و مبل لاوسیت و فوتون یا مبل های تختخواب شو اشاره داشته باشیم.

خرید آسان مبل راحتی شیک

خرید آسان مبل راحتی شیک

در حال حاضر ما با انواع بسیار زیادی از مبلمان راحتی مواجه هستیم که از آن ها می توانیم به مبل راحتی ال شکل، مبل راحتی ایتالیایی، مبل راحتی طرح اروپایی و… اشاره داشته باشیم که هر یک از آن ها از طرفداران ویژه ای برخوردارند.

برای خرید ست مبلمان شما می توانید به مراکز تولیدی این سری از محصولات مراجعه نمایید، اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی شود؛ چرا که با صرف وقت و هزینه بسیار زیادی همراه است.

در این زمینه می توانید از درگاه اینترنتی نسبت به خرید مبلمان خود اقدام نمایید و خریدی به صرفه را تجربه کنید.

عرضه کنندگان در اقصی نقاط کشور با ارائه پویای خود باعث تعدیل نیاز بازار می‌ شوند و افراد می‌ توانند محصول با کیفیتی را تهیه نمایند. شما می توانید با کیفیت ترین مبل را با نازل‌ ترین قیمت از همین درگاه اینترنتی تهیه نمایید که با این وجود در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده اید.

از طرفی بازار صادرات این سری از محصولات بسیار داغ می باشد و کشورهای کثیری از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی نسبت به خرید آن ها از خود رغبت نشان می دهند.

پخش کنندگان عمده مبل راحتی شیک

با توجه به مشخصات مبل راحتی طرح دار باکیفیت، استقبال از خرید آن ها بسیار زیاد می باشد، در این زمینه فروشنده مبلمان راحتی در سرتاسر نقاط کشور به ارائه خدمات پرداخته و در مواردی به ارائه مشاوره های لازم می پردازد. در این صورت افراد می توانند با خیالی راحت مبلمان راحتی خود را تهیه نمایند.

از طرفی بازار صادرات این سری از محصولات ایرانی بسیار داغ بوده و کشورهای کثیری از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس نسبت به خرید آن ها از خود رغبت می دهند، در این زمینه بازرگانان بسیاری به ارائه خدمات پرداخته و با کیفیت ترین مبل ها را در اختیار مشتریان خارجه خود قرار می‌ دهند.

عرضه کنندگان انواع مبل راحتی شیک

عرضه کنندگان انواع مبل راحتی شیک

مبل ها یکی که از مهم ترین لوازم هر محیطی هستند که نبود آن ها خلا بزرگی در حال حاضر است. عرضه کنندگان مبل راحتی جدید بهترین نمونه از آن را در تمام نقاط کشور پخش می کند و در این صورت افراد می توانند خریدی با کیفیت تر داشته باشند؛ چرا که تنوع محصولات با وجود توزیع فعال آن، بسیار بیش تر خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما