مراکز پخش مبل راحتی سرمه ای گلدار

مبل راحتی سرمه ای گلدار ظاهر منحصر به فردی دارد زیرا دارای دسته و پشتی های راحت و اندکی کوبی شده می باشد. این رزوها اگر به هر یک از مراکز پخش مبل راحتی سربزنید با جدیدترین مدلهای مبل راحتی که دارای طرحهای بسیار استانداردی هستند مواجه خواهید شد که حمل آسان و قیمت منصفانه ای به همراه دارند.

مراکز پخش مبل راحتی سرمه ای گلدار

جدیدترین مدل های مبل راحتی سرمه ای گلدار

جدیدترین مدل های مبل راحتی سرمه ای گلدار

عبارت است از: مبل سرمه ای مدل هارمونی، مبل سورمه ای مدرن راحتی گلدار، مبل راحتی سرمه ای ال، مبل سرمه ای جدید گلدار و….. این چنین در ادامه متن با کارایی و ویژگیهای مدلهای مبل راحتی سرمه ای گلدار آشنا شوید.
۱_ مبل سرمه ای هارمونی: این طرح کاملا ساده بوده و می توان به راحتی با دکوراسیون خانه خود هماهنگ نمود و مهمترین وجه متفرقی این نوع مبل کوسنها و پایه های چوبی متصل به آن که سبب شده جذابیت خاصی داشته باشد

۲_ مبل سورمه ای مدرن: این مدل یکی از محبوب ترین سبکهای مبلمان که امروزه نیز دوباره در بازار مبلمان رواج یافته است، همانطور این طرح از مبل دقیقا همان ویژگیهای مبل هارمونی را دارد اما به نوعی سبکی مدرن و جدیدی را به همراه دارد و از ویژگیهای بارز آن می توان به دسته و پشتی کوبی شده با پایه های به رنگ طلایی اشاره کرد.

۳_ مبل راحتی سرمه ای ال: مبل راحتی در طرحهای ساده همیشه پرطرفدار بوده و علاوه بر راحتی زیاد با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ و ترکیب می شوند، از این گذشته دسته، پایه و نشیمنگاه آن ظاهر ساده و بی آلایشی دارد، این کار نیز سبب شده طرح فریبنده ای به وجود آید.

مبل راحتی مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟

مبل راحتی مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟

مبل راحتی طرحدار مرغوب دارای ویژگیهای بارزی بوده که در ادامه متن به آن اشاره شده است، با ما همراه باشید.
ارتفاع پشتی مبل راحتی مرغوب بایست طوری باشد که گردن یا شانه احساس سوزش نداشته باشند بلکه در حالت حمایت قرار گرفته باشند.
علاوه براین پشتی مبل باید طوری طراحی شود که قسمت گودی کمر در پشتی مبل به طور کامل پوشانده شود و همینطور در مواقع نشستن بر روی مبل به ستوه نیاید بلکه احساس راحتی کند.
ارتفاع مبل از زمین می بایست مناسب بوده باشد و با توجه نه آنقدر کوتاه و نه آنقدر بلند، زیرا ارتفاع کوتاه پا را در حالت خم شده قرار می دهد و ارتفاع بلند سبب می گردد پاها در هوا قرار گیرد، پس اینکه بلندی مبل بایستی به گونه ای باشد که پا بر روی زمین قرار بگیرد.

یکی دیگر از ویژگیهای این محصول جنس مرغوب بوده است به عنوان مثال: جنس رویه آن نباید خیلی نرم و خیلی سفت باشد زیرا نرمی زیاد باعث می گردد شما قسمتهای چوب مبل را احساس کنید و سفتی زیاد نیز باعث می شود آرامش و آسودگی از شما گرفته شود.

به طور کلی؛ یک مبل مرغوب راحتی بایستی وزن متعادلی داشته باشد زیرا بتوان به آسانی آن را حرکت و جا به جا کرد.

صادرات عمده مبل راحتی سرمه ای گلدار

صادرات عمده مبل راحتی سرمه ای گلدار

مبل راحتی صادراتی در صنعت مبلمان کاربرد بسزایی دارد و تولید کننده توانسته با سلیقه های مختلف مشتریان خود بهترین و با کیفیت ترین مبلمان راحتی را با استفاده از مواد اولیه اصل در طرحهای گوناگون چون گلدار و رنگهای متفاوت چون سرمه ای توسط دستگاهای مدرن و فوق پیشرفته طراحی و آماده سازد.

صادرات عمده مبل راحتی سرمه ای گلدار به کشورهای همسایه امکان پذیر می باشد زیرا این محصول دارای کیفیت عالی و قیمت باور نکردنی بوده است و همین موضوع باعث شده این کالا بازار فروش خوبی در خارج از کشور داشته باشد.

از این گذشته توزیع مبل راحتی به طور مستقیم سبب حذف واسطه ها و دلالان از بازار این محصول شده است بنابراین شما می توانید با انتخاب این چرم گلدار نه تنها تنوعی در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید بلکه از مرغوبیت بالای آن نیز بهره مند خواهید شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما