مراکز پخش مبل راحتی پایه بلند صادراتی

مبل راحتی از جمله مبل های بسیار پر استفاده بوده که در اکثر منازل و اداره ها به کار گرفته می شود. این مبل ها با اندازه پایه های مختلف بوده و در انواع شکل و رنگ گوناگون توسط مرکز پخش مبل راحتی پایه بلند با کیفیت بسیار بالا در اختیار مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی قرار می گیرد. با توجه به اینکه این محصول با کیفیت بسیار بالایی دارد، جز محصولات صادراتی نیز محسوب می شود.

مراکز پخش مبل راحتی پایه بلند صادراتی

نحوه تولید مبل راحتی پایه بلند چگونه است؟

نحوه تولید مبل راحتی پایه بلند چگونه است؟ مبلمان تنوع بسیار زیادی دارند. مبل راحتی که فروش بالایی را به خود اختصاص داده نمونه های مختلفی دارد و از لحاظ اندازه پایه به سه دسته ای بدون پایه، پایه بلند و کوتاه تقسیم بندی می شود. همانطور که می‌دانید این مبلمان از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در اینجا می‌خواهیم اطلاعات مختصری درباره تولید مبل راحتی به شما ارائه دهیم.

قبل از هر چیزی جنس چوب اهمیت بسیار زیادی در تولید این مبلمان دارد. چوب به کار رفته در آن هر چقدر کیفیت بالایی داشته باشد، مبلمان ساخته شده از جلوه بیشتری برخوردار بوده و از لحاظ زیبایی هم بسیار بهتر است. از نمونه‌های مختلفی که در کشور برای ساخت مبل استفاده می‌ شود می‌توان به چوب روسی، راش، افرا، توسکا، بلوط و چنار اشاره نمود.

این چوب پس از اینکه وارد بخش نجاری شده به صورت الوار تهیه می‌ شود و با دستگاهها به اندازه های مختلف برش داده می شود. در واقع کلاف داخلی مبلمان اهمیت بسیار زیادی دارد برخی از این کلاف ها به صورت استیل بوده که از بهترین نوع آن استفاده شده و با استفاده از دستگاه ماشین آلات به روز به خوبی به هم متصل می شوند.

پس از اینکه اسکلت و کلاف مبلمان آماده شد نوبت به روکش و دوخت صندلی آن است که با استفاده از از دستگاه های پیشرفته انجام می شود. البته لازم به ذکر است بدانید این مبلمان قبل از آنکه روی کوبی شوند، در صورت احتیاج به رنگ کاری رنگ شده و سپس توسط خیاطان و برش کاران روی کوبی می شود که این فرآیند هم مراحل بسیار زیادی دارد که باید با استفاده از دقت و ظرافت زیادی انجام شود.

شرکت ارائه مبل راحتی پایه بلند صادراتی

شرکت ارائه مبل راحتی پایه بلند صادراتی شرکت ارائه مبل راحتی صادراتی، این محصول را به صورت مدل های مختلف در طرح و شکل های گوناگون به بازار ارائه نموده و با توجه به تولیدات با کیفیتی که دارد، در بازار حرف اول را می زند. تمامی اجزای مبلمانی که توسط این شرکت به کار گرفته می شود، درجه یک بوده و همین موضوع باعث ساخت مبلمان بهتر و زیبا می گردد.

برای برقراری ارتباط مستقیم با شرکت و خرید بی واسطه انواع مبلمان می توانید، با راه های ارتباطی که در این صفحه مشاهده می کنید، تماس حاصل فرموده و پس از کسب اطلاعات دقیق و کافی مبلمان مورد نظر را بدون محدودیت، بسیار هوشمندانه و دقیق انتخاب نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما