مرکز خرید مبل راحتی مدرن ایتالیایی

زندگی مینیمال اما شیک و مدرن از سبک های زندگی امروزی اروپا به شمار می آید. در این شیوه زندگی وسایل لازم و ضروری زندگی وجود دارند. از طرح های ساده تا کمی پیچیده برای انواع اشیا منزل پیروی می کنند و در عین حال از تکنولوژی های روز بهرمند می شوند و کم جا هستند اما زیبایی خاصی نیز به منازل می دهند. مبل راحتی مدرن ایتالیایی جایگاه خاصی در مبلمان ایران پیدا کرده است که متناسب با همان سبک زندگی مینیمال اروپایی است. این مدلها طرح هایی ساده ، تاشو به همراه نگاره های زیبا بر روی مبل دارند.

مرکز خرید مبل راحتی مدرن ایتالیایی

توضیحات کلی درباره مبل راحتی مدرن ایتالیایی

توضیحات کلی درباره مبل راحتی مدرن ایتالیایی مبلهای راحتی مدرن ایتالیایی با نام های مختلفی در بازارها وجود دارند که از آن جمله می توان به نام های معروف چستر ، منچستر و مدل لوبیایی یا بی اند بی اشاره نمود. در سبک های اروپایی چیدمان اشیا منازل نیز در جلوه ایده آل مبلها نقش بسزایی دارد.

به عنوان مثال معمولا در چیدمان مبل ها، کاناپه را در انتهای منزل یا جلوی یک دیوار طولی بزرگ قرار می دهند و معمولا پشت کاناپه تابلوهای با طرح خطوط و منحنی های برجسته یا تابلوهای رنگ بزرگ که طرح های در هم بر هم و ابرو بادی نقاشی شده است قرار می دهند که جلوه ای دو چندان به مبل می بخشد.

در زندگی مینیمال خطوط مرزی برای مبلمان وجود دارد و تلاش می شود اشیا مهم مثل مبلمان بیشتر به چشم بیاید. همچنین در سبک های مینیمال ذر زندگی تلاش می شود همه چیز متناسب باهم باشند و از آشفتگی جلوگیری شود.

در طراحی این مبلها بنا به همان اصل نگهداری تناسب از افراط جلوگیری می شود اما این بدان معنا نیست که پیچیدگی در این مبلها به چشم نمی خورد.

خصوصیات مبل راحتی مدرن ایتالیایی

خصوصیات مبل راحتی مدرن ایتالیایی انواع مبل راحتی ایتالیایی معمولا از اشکال هندسی ساده مکعب مستطیلی پیروی می کنند و پارچه روکش آنها طرح ریزی منظمی دارند و دسته مبلها می تواند ساده تخت یا دایروی و انحنا دار و به فرم های خاص طراحی شود که کمی از حالت سادگی خارج شود. بر روی مبل حکاکی های خاصی نیز می تواند انجام شود.
مبلهایی که از جنس چوب ساخته می شوند به طور معمول از جنس چوب درخت راش یا بلوط هستند. برخی از مبلها نیز از مواد سرامیکی یا مرمر ساخته می شوند. خطوط در این مبلها مشخصه بارز زیبایی است و از سبک نئوکلاسیک ایده می گیرد تا به یک مبل راحتی شیک تبدیل شود.

از پارچه های تقریبا گران قیمت و شیکی برای روکش مبل استفاده می شود که از بالاترین کیفیت چوب و پارچه استفاده می کند که بنابر بودجه خویش می توانید به این مبلهای شیک دست پیدا کنید. این کیفیت را فقط در ظاهر نمی بینید و به مرور زمان به این کیفیت بالا پی خواهید برد. پارچه ها نیز جنس مختلفی می تواند داشته باشد که یکی از گزینه های محبوب چرم است.

مهمترین مکانیزم مبل راحتی آسودگی شما در نشستن بر روی مبل است. این مبلها نیز همانند هر مبل راحتی دیگری پایه هایی کوتاه دارند و دسته هایی پهن دارند و برای راحتی تکیه دادن کوسن هایی شیکی نیز برای آنها در نظر گرفته می شود که برای پر کردن داخل آنها الیاف مصنوعی هالوفایبر ( ویسکوز ) به کار گرفته می شود. نشیمن ها از جنس فوم سرد انتخاب می شوند.

خاصیت ارتجاعی سطح مبل نیز از المانهای مهم مبل است. اجناس لوکس مرغوبی چون مبلهای راحتی ایتالیایی از این ویژگی نیز غافل نشده اند و کیفیت اینجا نیز خود را نشان داده است. ارتجاعی بودن سطح مبل باعث حالت فنری شده و پس از بلند شدن افراد از روی آن به راحتی به حالت اولیه بازمی گردد. این مسئله در طول زمان حائز اهمیت است که فرورفتگی ایجاد نشود.

انواع سبک مبل راحتی ایتالیایی شیک

انواع سبک مبل راحتی ایتالیایی شیک سبک مبلمان ایتالیایی ترکیبی از خلاقیت و سنت و فضاهایی می باشد که برای چیدمان متفاوت نیاز است. در مبل های ایتالیایی سبک های مختلفی مشاهده می شود. از آن جمله می توان به سبک های زیر اشاره نمود:
مبل راحتی نشیمن

مبل راحتی طرح شزلون

مبل راحتی چند نفره

مبل راحتی استیل

مبل راحتی ساده

رنگ نیز از شاخصه های مهم مبل راحتی جدید ایتالیایی است. رنگها نیز در اینجا با تناسب خود را همراه می کنند. سبز، خاکستری و قهوه ای و طلای پتینه، ورق طلا و یا خطوط ژلاتینه طلا برای دستیابی به الگوی تزئین نهایی و نشان دادن جزئیات استفاده می شود. پیش از این گفتیم مبل های ایتالیایی در عین سادگی می توانند احساس تجمل را نیز به دیدگان بیننده ارسال کنند. رنگ های طلایی تزئینی این مبلها همان احساس تجمل است که به شما منتقل می شود.

فروش مبل راحتی مدرن ایتالیایی جدید

فروش مبل راحتی مدرن ایتالیایی جدید فروش مبل راحتی نیز از مسائل مهم در ارائه محصولات به شمار می آید. فروشندگان روشهای مختلفی برای نشان دادن محصولات خود دارند. شاید آنها به این نتیجه برسند وبسایتی ایجاد کرده و با قرار دادن تصاویر و حتی تور مجازی محصولات خود را نشان دهند.

یا ممکن است فروشندگان در شبکه های اجتماعی کانالهایی برای نشان دادن محصولات خود و ارائه مشخصات هر محصول ایجاد نمایند و بدین طریق محصولات خود را حتی به شهرهای دوردست نیز ارسال کنند. فروشندگانی که از این روش استفاده می کنند گستره بزرگی از مصرف کنندگان را پوشش می دهند و بهتر نیز دیده می شوند. در عصر ارتباطات این شیوه ها جایگاه خوبی به دست آورده اند و فروشندگان نیز می توانند به پرسش های مختلف خریداران با کمترین هزینه پاسخگو باشند. گاهی فروشگاه یا کارخانه ای محصولات خود را باقیمت خیلی مناسب تری به مشتریان خود تقدیم می کند اما آن فروشنده از شهر زندگی شما بسیار دور است. در اینجا تکنولوژی می تواند به کمک شما بیاید و از راه دور انتخاب خود را انجام دهید.

روش کلاسیک عرضه مبلمان ها همان فروشگاه های حقیقی است که به طور فیزیکی در مکانی از شهر و در مغازه ها یا فروشگاه های زنجیره ای به صورت غرفه دایر می گردند و انواع محصولات به نمایش در می آید. در اینجا ژورنال ها و کاتالوگ محصولات را نیز می توانید ببینید و طرح ها و رنگهای مختلف را مشاهده کنید و انتخابتان را از میان طرح های موجود انجام دهید. در این غرفه ها حتما متخصصانی هستند که به پرسش های مختلف شما پاسخ می دهند و شما از نزدیک جنس محصول را با چشم رویت می کنید و معمولا انسانهای زیادی این روش انتخاب را به هر روش دیگری ترجیح می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما