مرکز عرضه مبل راحتی سبک کلاسیک

مبل های راحتی موجود در بازار با سبک ها، مدل ها، رنگ بندی ها و طراحی های مختلف و متنوعی تولید می ‌شوند. این مبلمان ها می ‌توانند تمام پارچه، چرمی مناسب اداره‌ ها و یا کلاسیک مناسب منازل و آپارتمان ها باشد. مبل های کلاسیک دارای تنوع بسیاری در رنگ بندی و مدل می باشند و هم محصولات تولید داخل و هم محصولات وارداتی به شمار می روند. در این مطلب قصد داریم پیرامون مبل راحتی سبک کلاسیک، خرید مبل راحتی، بهترین مبل راحتی، مبل راحتی جدید و انواع مبل راحتی به تفصیل صحبت کنیم.

مرکز عرضه مبل راحتی سبک کلاسیک

تفاوت مبل راحتی کلاسیک با استیل

تفاوت مبل راحتی کلاسیک با استیل مبل های راحتی کلاسیک با سایر انواع مبل های راحتی تفاوت ‌های بسیاری از حیث رنگ بندی، ابعاد، نوع پارچه و الیاف، متریال به کار رفته در قاب مبل و در پایه های مبل و همچنین در قیمت نهایی آن دارند. مبلهای کلاسیک مشخصه ها و ویژگی هایی دارند که خاص این مبل ها می باشد از جمله اینکه این مدل ها ظاهری شبیه به مبل های سلطنتی و رویال داشته و معمولاً قاب آنها و در واقع در غالب موارد، قاب آنها از جنس چوب می‌ باشد.

همچنین مبل های راحتی به سبک کلاسیک دارای چوب هایی از متریال های مختلف هستند. از جمله این که برخی از آنها از چوب گردو و برخی دیگر از چوب راش یا انواع چوب های دیگری که در ساخت و تولید مبلمان از آنها استفاده می شود ساخته و روانه بازار می‌ شوند.

افزون بر آن چه گفته شد، مبل های کلاسیک راحتی معمولاً تعداد قطعات و تکه های بیشتری در مقایسه با مبلمان های استیل دارند. ضمن این که مبل های راحتی کلاسیک اغلب از ترکیه، ایتالیا و فرانسه وارد کشور می‌ شوند و تنوع در رنگ بندی پارچه یکی از ویژگی ها و مشخصه های بارز و مهم این نوع مبل ها به شمار می رود.

مبل های استیل در واقع همان مبل های سلطنتی هستند که دارای دسته، تاج و بدنه اسکلتی استیل می باشند. این مبل ها طراحی ها و مدل های مختلفی دارند که هر یک نام مخصوص به خود را دارد. از جمله این که یکی از این مدل ها مبل استیل با طراحی ترک چراغان است.

اکثر مبل های استیل با طراحی و مدل فرانسوی یا ترک هستند، اما مبل های استیل سلطنتی با طراحی های دیگر هم در بازار وجود دارد که ممکن است تولید داخل و یا تولید کشورهایی به غیر از فرانسه و ترکیه باشد. مبل های کلاسیک راحتی اغلب به عنوان مبل راحتی مورد استفاده قرار می ‌گیرند، اما مبل های استیل همان مبل های سلطنتی و مناسب برای اتاق یا سالن پذیرایی و میهمانی های رسمی می باشند.

لازم به ذکر است که یکی دیگر از تفاوت‌ های مبل های راحتی کلاسیک با مبل های استیل در وجود یا عدم وجود چستر روی مبل ها می باشد. برای مبل های استیل معمولاً چستر همراه با عسلی های آن وجود دارد. همچنین تعداد این عسلی ها در مبل های استیل نسبت به مبل های راحتی به مراتب بیشتر است.

انواع مبل راحتی سبک کلاسیک

انواع مبل راحتی سبک کلاسیک مبل های راحتی که به سبک کلاسیک ساخته و روانه بازار می شوند مبل هایی هستند که با قاب به ظاهر چوبی و پارچه های آبی، لیمویی، طلایی، سبز،سفید، کرم، صدفی، یاسی و حتی قرمز تولید و به بازار مبل و کالای چوب عرضه می شوند. این مبل ها انواع و اقسام مختلفی دارند از جمله این که از حیث رنگ بندی می ‌توانند با یکدیگر متفاوت باشند.

همچنین است که از حیث شکل و ظاهر و ابعاد و دسته ها و تاج نیز می‌ توانند با یکدیگر تفاوت داشته باشند. همچنین است تفاوت این مبل ها در نوع، تعداد تکه ها و عسلی هایی که هر یک دارد. همچنین تعداد نفراتی که کاناپه های این مبل ها که می تواند داشته باشد نیز با یکدیگر متفاوت است.

مبل های راحتی همچنین از حیث شکل ظاهری، دسته، پایه و تاج هر یک همچنین ابعاد و ارتفاع محل تکیه یا نشیمنگاه آنها نیز با یکدیگر فرق داشته و طبقه بندی و انواع مختلفی دارند. به عبارت دیگر، طراحی و مدل هایی که برای مبل های راحتی کلاسیک در نظر گرفته می شود، هر یک با نام مخصوص به آن طرح شناخته و روانه بازار می‌ شود و در اختیار مشتری و خریداران آن قرار می گیرد.

جدیدترین مبل راحتی کلاسیک با طراحی زیبا

جدیدترین مبل راحتی کلاسیک با طراحی زیبا جدید ترین مدل های مبل های راحتی کلاسیک که بسیار زیبا و عوام پسند هم می باشند معمولاً مبل های کلاسیک راحتی با طرح ترک هستند که همچنین وارداتی بوده و به طور مستقیم از خود کشور ترکیه به بازار مبلمان کشور وارد شده و به نمایش گذاشته می‌ شوند. این مبل ها معمولاً با پارچه های آبی روشن یا آبی آسمانی و قاب طلایی رنگ یا ترکیبی از رنگ قهوه ای کمرنگ و سفید که در کنار پارچه مبلی آبی یا کرم رنگ تولید می‌ شود به بازار عرضه می ‌شوند.

الگویی که برای طراحی این نوع از مبلمان در نظر گرفته شده برگرفته از مبلمان های رویال و استیل است هر چند که با این مبلمان ها تفاوت های عمده و چشمگیری دارند اما بسیار زیبا جلوه می‌کند و با قیمت پایین تری در قیاس با مبلمان های سلطنتی به فروش می رسد.

کاناپه مبلمان های جدید کلاسیک از نوع راحتی که طراحی بسیار زیبایی هم دارد در قیاس با مدل ‌های قدیمی‌ تر آن معمولاً بزرگ تر و تشک هایی که برای آن به کار رفته معمولاً راحت ‌تر است. همچنین قالب های این مبل ها هم برای کاناپه هم برای صندلی های تکی و هم برای مبلمان های دو نفره یا تکی آن در مقایسه با مدل های قدیمی تر استاندارد تر بوده و نشستن بر روی آن به مراتب راحت تر می باشد.

خرید بهترین مبل راحتی سبک کلاسیک جدید

خرید بهترین مبل راحتی سبک کلاسیک جدید جهت تهیه، سفارش و خرید بهترین مبل های کلاسیک به سبک راحتی و جدید می توان به پایگاه های اینترنتی معتبری که با تولید کننده های این محصول مستقیماً در ارتباط هستند و یا خود یکی از تولید کننده ها به شمار می روند و هر هفته به روز رسانی می‌ شوند تا آخرین و به روز ترین قیمت این مبلمان اعم از تولید داخلی یا محصول وارداتی آن را در سایت خود قرار ‌دهند مراجعه کرد. ضمن این که لازم است قبل از خرید، میزان بودجه ‌ای که برای تهیه این نوع مبلمان در نظر گرفته شده نیز مد نظر قرار داده شود و با قیمت انواع آن و فضایی که قرار است مبلمان در آن قرار گیرد مقایسه گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما